Nie żyje
pixabay.com xaam-fotografiert
Klaudia Bochenek - 19 Maja 2020

Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają

Nie żyje pracownica jednego ze sklepów w województwie wielkopolskim. Do tragedii doszło podczas pełnienia przez nią zmiany. Mimo natychmiastowo udzielonej pomocy nie udało się uratować kobiety. Szczegóły sprawy są porażające.

Nie żyje 40-latka pracująca w jednym z oddziałów znanej na całym świecie firmy. Do dramatu doszło w Sadach w województwie wielkopolskim.

Nie żyje pracownica firmy Amazon

W Sadach po Poznaniem znajdują się ogromne magazyny firmy Amazon. To właśnie tam miała miejsce tragedia. 40-letnia pracownica zmarła podczas swojej zmiany. Lokalne media podają, że wcześniej u kobiety doszło do zatrzymania krążenia. Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy, 40-latka zmarła.

obrazek ile postaciIle postaci widzisz na obrazku? Rozwiązanie skrywa nieznaną prawdę o tobieCzytaj dalej

Jak wcześniej podało Radio Poznań, do tragedii miało dojść podczas nocnej zmiany z niedzieli na poniedziałek (17/18 maja). Nie wiadomo, czy wcześniej 40-latka skarżyła się na jakiekolwiek problemy zdrowotne i czy chorowała. Zawał pojawił się nagle - mimo podjętej resuscytacji, a potem pojawienia się na miejscu ratowników medycznych, nie udało się przywrócić akcji serca. Przedstawiciele firmy Amazon zdążyli już poinformować media, że śmierć ich pracowniczki nie ma nic wspólnego z panującym koronawirusem.

Okoliczności śmierci będzie badać Państwowa Inspekcja Pracy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

metamorfoza prawda innaWszyscy wytykali ją palcami, jej metamorfoza zachwyciła tysiące ludzi. Prawda okazała się zupełnie innaCzytaj dalej

Magdalena Węgłowska, przedstawicielka firmy, potwierdziła zgon 40-letniej pracowniczki. Do Radia Poznań został też wystosowany specjalny komunikat.

- Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki z poznańskiego zespołu. Łączymy się w bólu z członkami jej rodziny i bliskimi oraz otaczamy wsparciem jej współpracowników - czytamy w przesłanym oświadczeniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych
2. Żona przyłapała znanego gwiazdora na zdradzie. Nie miała żadnych skrupułów, sięgnęła po pistolet

Amazon natychmiast zawiadomił o sytuacji Państwową Inspekcję Pracy. Ta ma przyjrzeć się, czy w firmie nie ma żadnych nieprawidłowości i czy był to jedynie feralny wypadek. Pracownicy magazynu już od dłuższego czasu mieli skarżyć się na złe warunki pracy nie tylko w dobie epidemii, ale też na co dzień - pojawiły się niepewności co do nakazywania łamania regulaminów przez kierowników. Dotyczyły one np. czasu pracy, nadgodzin, przerw czy też ciężkości towarów, które mieli nosić pracownicy.

AKTUALIZACJA:

Biuro prasowe Amazon wystosowało następujące oświadczenie:

- Wszyscy pracownicy Amazon mają dostęp do maseczek ochronnych. Jeśli pracownik nie może zakrywać ust oraz nosa maseczką ze względu na stan zdrowia, powinien się zgłosić do działu HR. Dział HR podejmuje wówczas decyzję o przyznaniu pracownikowi przyłbicy - brzmi oficjalne stanowisko firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor stolca mówi wiele o naszym zdrowiu. Szczególnie jeden z nich powinien nas niepokoić
  2. Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopak
  3. Jeden z największych banków w Polsce przekazał zdumiewający komunikat. Nagła zmiana, nikt nie mógł jej przewidzieć
  4. Przez 32 lata szukała porwanego syna. Nagle w Dzień Matki dostała niebywałą wiadomość
  5. Po latach ujawniono, co się działo na planie "Czarnych chmur". Ciężko uwierzyć, wielkie poświęcenie aktora
  6. Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeść

Bliźniaki nietypowa paraUrodziła wyjątkowe bliźniaki, niewiarygodne jak wyglądają. Chodzi o ich kolor skóryCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News