Nie żyje 39-letni Tomasz
unsplash.com David Tomaseti
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Przykre wiadomości z samego rana, bliscy w żałobie. Miał tylko 39 lat, nie żyje Tomasz

Nie żyje 36-letni Tomasz. Bliscy do samego końca mieli nadzieję, że najgorszego uda się uniknąć. Niestety, los miał dla niego zupełnie inny scenariusz.

Gdy dowiedzieli się, że nie żyje, wszystko momentalnie wywróciło się do góry nogami. Przygnębiająca wiadomość szybko rozeszła się wśród lokalnej społeczności, wielu doprowadzając do łez. Nikt nie mógł się spodziewać, że Tomasz odejdzie w tak młodym wieku. Każdy, kto miał okazję go poznać, zapamięta go jako wspaniałego, pełnego charyzmy i zapału do pracy, człowieka.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Wyjątkowo smutna informacja z samego rana. Nie żyje 36-letni Tomasz

Serwis nowiny24.pl donosi, że w sobotę, 17 października, w szpitalu w Łańcucie zmarł nagle ks. Tomasz Blicharz, wikariusz parafii w Zaczerniu koło Rzeszowa.

- Był wieloletnim duszpasterzem Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej, katechetą, kaznodzieją, dyrektorem Domu Rekolekcyjnego „Effatha” w Zaczerniu - brzmi przytaczany przez serwis komunikat Diecezji Rzeszowskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Przygnębiająca wiadomość pojawiła się również na facebookowej stronie "KS Zaczernie". Duchowny zaangażował się bowiem w działalność obu klubów sportowych - piłkarskiego i futsalowego.

- Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż dzisiaj nad ranem w szpitalu w Łańcucie zmarł ksiądz Tomasz Blicharz. Pochodzący z Cmolasu, a od 2011 pełniący posługę kapłańską w parafii w Zaczerniu. "Dusza człowiek", zawsze uśmiechnięty, często pojawiający się na meczach naszego Klubu KS Zaczernie, a czasem również występujący w jego barwach. Osoba zawsze służąca pomocą i bezproblemowo zjednująca sobie sympatię otoczenia. Miał zaledwie 39 lat... - czytamy w opublikowanym wpisie.

Z kolei KS Zaczernie Futsal Team pożegnał go niezwykle wzruszającymi słowami.

- Przede wszystkim jednak lokalna społeczność straciła wielkiego pasjonata sportu, dobrego człowieka i wspaniałego duszpasterza, którego wszyscy znajomi i podopieczni zawsze będą wspominać z radością w sercu i uśmiechem na ustach - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Ekspert nie ma wątpliwości, powiedział, co stanie się już za 2 tygodnie. Zostało mało czasu, musimy się przygotować

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Na ten moment nie pojawiły się informacje w sprawie dokładnej przyczyny zgonu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News