Polacy są zdruzgotani, wieść o nagłej śmierci spadła na nich jak grom. Niestety, nie żyje polityk

Polacy są zdruzgotani, wieść o nagłej śmierci spadła na nich jak grom. Niestety, nie żyje polityk Źródło: unsplash.com Anjo Antony

Nie żyje ceniony przez lata człowiek. Pełen pasji, inteligentny, życzliwy. Rodzina, przyjaciele i wszyscy ci, którzy mieli możliwość choć raz zamienić z nim słowo, pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Tak smutnych zdarzeń niestety nikt nie mógł przewidzieć.

Nie żyje znany polityk. Najbliżsi są zdruzgotani, ponieważ nic nie zwiastowało takiej tragedii. Opinia publiczna przez pewien czas miała jeszcze nadzieję, że przykre doniesienia okażą się zwyczajnymi plotkami. Niestety, wszystko zostało oficjalnie potwierdzone. To ogromna strata, z którą trudno będzie się pogodzić. Media obiegają liczne kondolencje. 

Polacy są zdruzgotani. Nie żyje polityk

Jak donosi RMF24, odszedł od nas burmistrz Drobina, Andrzej Samoraj. Jako pierwszy smutną informację przekazał marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, publikując na swoim Twitterze kilka słów pod czarno-białym zdjęciem Samoraja. Widząc je, aż trudno pojąć, że już nie ma go wśród nas. Najbliżsi pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. 

- Tragiczna i niespodziewana wiadomość. Z wielkim smutkiem przyjąłem informację o śmierci burmistrza Drobina Andrzeja Samoraja. Młody, pracowity, blisko ludzi i ich spraw. Świetny samorządowiec. Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, bliskim i całej lokalnej wspólnocie - napisał na Twitterze marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z informacji przekazywanych przez RMF24 wynika, że Andrzej Samoraj zginął w wypadku. We wtorek 16 czerwca około godziny 17:45 policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny przygniecionego przez opryskiwacz. Po przybyciu na miejsce służb została podjęta próba reanimacji, jednak niestety, nie osiągnięto zamierzonych skutków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

2. Gwałtowne burze i trąby powietrzne. Polskę może czekać następne załamanie pogody, trzeba uważać

- W miejscowości Dobrosielice 44-letni mężczyzna podczas wykonywania prac rolniczych, został najprawdopodobniej przygnieciony przez opryskiwacz. Mimo reanimacji nie udało się go uratować - mówiła w rozmowie z RMF24 Mł. asp. Aleksandra Calik z mazowieckiej policji.

Z krajowych mediów płyną liczne kondolencje. Przyjaciele, krewni i lokalna społeczność są w szoku, nigdy nie zapomną tak tragicznych zdarzeń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Lewandowski pokazał, jak Bayern świętował mistrzostwo. "Brakowało atmosfery"
  3. Policja ścigała motocyklistę z prędkością 110 km/h. Niewiarygodny finał pościgu, szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Mało kto wie o dramacie Seweryna Krajewskiego. Stracił 6-letniego synka w okropnych okolicznościach, długo nie mógł dojść do siebie
  5. Przez 6 godzin pozwoliła obcym robić ze swoim ciałem wszystko, co chcieli. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News