Tragiczna i powolna śmierć 12-latki. Nie mieści się w głowie, matka i tłum innych ludzi na wszystko patrzyli

Tragiczna i powolna śmierć 12-latki. Nie mieści się w głowie, matka i tłum innych ludzi na wszystko patrzyli Źródło: .

Nie żyje nastoletnia dziewczynka, na której śmierć patrzyli bliscy i inni ludzie. Przekazywane do mediów informacje są koszmarne. Takiego dramatu nie można sobie wyobrazić.

Nie żyje 12-latka - umarła w tragicznych okolicznościach. Choć wytrwale walczono o jej życie, a bliscy do końca mieli nadzieję, że wszystko się powiedzie, wydarzyło się najgorsze. Doniesienia mediów są okropne i mrożą krew w żyłach. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do czegoś podobnego, a wszystko zaczęło się od niewinnej zabawy. 

Niewyobrażalna tragedia i powolna śmierć. Nie żyje 12-letnia dziewczynka 

Jak podaje m.in. RMF FM, do zdarzenia doszło w minioną środę wieczorem w Łomnicy niedaleko Jeleniej Góry. 12-letnia dziewczynka udała się wraz z matką na miejscowy basen, gdzie zamierzały miło spędzić czas. Początkowo zupełnie nic nie zwiastowało tragedii, jaka wydarzyła się już po chwili. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie pływania nastolatka nagle straciła przytomność, po czym zaczęła się topić. Zajście nie uszło uwadze ratownika, który błyskawicznie rzucił się na ratunek. Wezwano pogotowie, a do czasu przyjazdu ratowników medycznych 12-latka była nieustannie reanimowana. Do szpitala trafiła nieprzytomna, jak tłumaczono, w krytycznym stanie. Rozpoczęła się walka o jej życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozgłos dały jej największe hity puszczane w TVP, Polsacie i TVN. Właśnie podano informacje o jej tragicznej śmierci

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

Niestety, pomimo zaangażowania lekarzy, modlitw i nadziei bliskich, poinformowano o śmierci dziewczynki. Prokuratura z Jeleniej Góry wszczęła śledztwo, które jest prowadzone pod kątem narażenia nieletniej na utratę zdrowia oraz życia. Nie jest pewne, co dokładnie doprowadziło do utraty przytomności. Niewykluczone, że nowe doniesienia śledczych pojawią się w mediach w ciągu kilku najbliższych dni. Rodzina wciąż nie może uwierzyć, że 12-latka nie żyje. Dziewczynka i jej mama przyjechały na ferie z powiatu otwockiego, chciały tylko miło spędzić czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała

Źródło: rmf fm

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News