Nie żyje
Pixabay.com _Alicja_
Monika Majko - 16 Października 2020

Nie żyje polski polityk, przegrał walkę o życie. Druzgocąca wiadomość

Nie żyje ceniony polski polityk, wiele osób pogrążyło się w głębokiej żałobie. Kondolencje dla bliskich spływają z wielu stron, smutne wiadomości obiegły krajowe media.

Nie żyje ceniony polityk, krajowe media przekazały wyjątkowo smutne informacje o nagłej śmierci. Wiele osób pogrążyło się w żałobie, mężczyzna przegrał walkę o życie. Kondolencje spływają ze wszystkich stron, w sieci pojawiło się wiele ciepłych słów o lubianym radnym.

MSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaMSZ ostrzega, trzeci poziom zagrożenia. Wielu Polaków mocno ucierpi, nie było wyjściaCzytaj dalej

Nie żyje Konstanty Ruciński, miał 70 lat

Odszedł Konstanty Ruciński, wieloletni radny oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie, a także dyrektor Miejskiego Zakładu Komunalnego. Informacje o śmierci cenionego polityka przekazał portal epiotrkow.pl, powołując się na pożegnanie mężczyzny, które opublikował na Facebooku inny sulejowski radny Adam Stobiecki. Konstanty Ruciński przegrał walkę z nagłą chorobą, zmarł w wieku 70 lat.

- Z wielkim smutkiem i żalem informuję, iż w dniu dzisiejszym, po krótkiej chorobie, odszedł od nas wspaniały kolega i przyjaciel, wieloletni i obecny samorządowiec gminy Sulejów śp. Konstanty Ruciński. Żonie Wandzie, synom z rodzinami, składam w imieniu swoim i kolegów radnych wyrazy głębokiego współczucia. Śp. Konstanty Ruciński zmarł niespodziewanie z wielkimi planami na przyszłość w wieku 70 lat. Spoczywaj w pokoju wiecznym - napisał na swoim Facebooku sulejowski radny Adam Stobiecki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Konstanty Ruciński zmarł niespodziewanie po krótkiej chorobie, jego śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością

Zarówno bliscy Konstantego Rucińskiego, jak współpracownicy oraz mieszkańcy Sulejowa pogrążyli się w głębokiej żałobie. Polityk był cenionym członkiem lokalnej społeczności, w kierunku rodziny mężczyzny posypały się słowa współczucia. Kondolencje po śmierci radnego przekazała m.in. Dorota Jankowska, radna powiatu piotrkowskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje aktorka serialu uwielbianego przez Polaków. Mąż przekazał druzgocące informacje

2. Zacznie się już w najbliższą niedzielę w kościołach w całej Polsce. Zapadła decyzja

3. Nagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości

- Żegnaj Kostku... Zawsze pełen woli działania, troski i optymizmu. Tak bardzo mi przykro. Rodzinie i bliskim Konstantego wyrazy głębokiego współczucia - pożegnała zmarłego radnego Dorota Jankowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepid
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: epiotrkow

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News