Zmarła we śnie, tuż po swoich urodzinach. Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci

Zmarła we śnie, tuż po swoich urodzinach. Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci Źródło: Unsplash Andres F. Uran

Bardzo przykra wiadomość obiegła właśnie media. Nie żyje kobieta, którą podziwiały tysiące fanów. Zmarła we śnie tuż po swoich 33. urodzinach. Jej fani są zdruzgotani. Wiadomość o jej odejściu jest ciosem dla wielu osób.

Cały świat obiegła właśnie bardzo smutna wiadomość, nie żyje Khloe Atkinson. W przeszłości kobieta była jedną z tzw. grid girls Formuły 1. Niestety gwiazda poważnie chorowała, nie udało jej się doczekać zabiegu. Zmarła zaledwie 2 dni po swoich 33. urodzinach. Jej fani są zdruzgotani. 

Nie żyje Khloe Atkinson, jedna z grid girls Formuły 1

Khloe Atkinson należała do grupy grid girls Formuły 1. W wolnym tłumaczeniu oznacza to "dziewczyny prostej startowej". Oprócz tego zajmowała się również modelingiem i występowała w programach telewizyjnych. Kobieta zmagała się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano także u jej bliskich. Niestety nie udało jej się doczekać zabiegu. 

Khloe Atkinson od 10 lat zmagała się z cukrzycą typu pierwszego. Choroba ta została zdiagnozowana także u jej brata, ojca oraz dziadków. Wówczas miała 21 lat, nie miała pojęcia, jak duży wpływ na jej organizm ma ta choroba. Nie zdawała sobie sprawy, że krok po kroku jej organy stają się coraz słabsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Moje serce jest rozdarte. Od 18. roku życia jestem zawodową tancerką, występowałam w różnych programach, a teraz mam rurkę zwisającą z mojego brzucha. To frustrujące - opowiadała zdruzgotana gwiazda w jednym z wywiadów. Choroba sprawiła, że po pewnym czasie całkowicie straciła wzrok w jednym oku. Na drugim widziała jedynie częściowo. Lekarz zdiagnozował także niewydolność nerek. 

- Poszłam do lekarza, zdiagnozowano u mnie niewydolność nerek. Działały tylko na osiem procent - opowiadała Khloe Atkinson. W momencie gdy odkryto u niej niewydolność nerek, rozpoczęły się także poszukiwania dawcy. Niestety nie udało jej się doczekać zabiegu przeszczepu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
2. Myślała, że na nosie ma zwykłą krostkę. Niestety był to pierwszy objaw strasznej choroby
3. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych

- Jesteśmy oszołomieni. Mamy złamane serce. Bez Khloe nasze życie nie będzie już wyglądało tak samo - przekazała rodzina Khloe w mediach społecznościowych. Kobieta zmarła we śnie dwa dni po swoich 33. urodzinach. Wiadomość o jej śmierci poruszyła ludzi na całym świecie. 

Źródło: Instagram khlo3a

Najlepsze newsy dnia:

  1. W piątek i sobotę w Polsce będzie obowiązywał zakaz. Przez kilka godzin dziennie nie można robić jednej rzeczy
  2. Na jaw wyszła prawda o bracie Agaty Dudy. Przerwał milczenie i zdradził ich prywatny sekret
  3. Prymarny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Zagrożenie aż do 22 sierpnia
  4. Fatalne doniesienia o aktorze TVP i TVN. Ciężko chory, nie ma nawet na chleb
  5. Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. "Niebawem przeniosę się do wieczności"

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News