Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski

Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski Źródło: unsplash.com Andres F. Uran

Nie żyje Andrzej Radomski - jego tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami województwa świętokrzyskiego. Mężczyzna miał jeszcze wiele planów, odszedł przedwcześnie. Gdyby nie dramatyczne wydarzenia, dziś nikt by go nie opłakiwał. Nie miał najmniejszych szans.

Andrzej Radomski nie żyje - wieść o jego śmierci gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Taka tragedia mogła spotkać każdego, jednak życia 68-latka nie dało się uratować. Obrażenia były zbyt poważne.

Miał tylko 68 lat. Nie żyje Andrzej Radomski

Andrzej Radomski zginął w wieku 68 lat. Mieszkańcy Morawicy w województwie świętokrzyskim uwielbiali tego człowieka - zawsze pomocny, empatyczny, był też doskonałym fotografem, który stworzył setki świetnych zdjęć i w tym zakresie współpracował z gminą Morawica. Bez aparatu czuł się jak bez ręki, nigdy się z nim nie rozstawał.

7 lipca zdecydował się na przejażdżkę skuterem. Nie sądził, że już z tej wyprawy nie wróci. Był zawsze uważny na drodze, jednak tamtego feralnego dnia kierowca osobówki odebrał mu życie. Pojazd uderzył w tył skutera, kiedy fotograf próbował skręcić w lewo. Najprawdopodobniej kierowca nie zachował odpowiedniego odstępu. Uderzenie było na tyle poważne, że Andrzej Radomski zmarł.

Burmistrz ciepło wspomina zmarłego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Znałem Andrzeja od dzieciństwa, wychowywaliśmy się w tej samej miejscowości, chodziliśmy razem do klasy. Pamiętam, że jako dzieci bardzo dużo pracowaliśmy na roli i chyba ta ciężka praca spowodowała, że Andrzej stał się niezwykle pomocnym i życzliwym dla innych człowiekiem. Teraz pozostały po nim tysiące zdjęć, nie tylko te, które robił dla gminy, ale także sesje ślubne czy komunijne. Jego dorobek jest bardzo duży, a nagła śmierć pokazuje tylko, jak kruche jest życie i jak trzeba doceniać każdą chwilę - mówił burmistrz miasta i gminy Morawica, Marian Buras, w rozmowie z "Echem Dnia".

Dzisiaj grzeje: 1. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

2.Ochroniarz przyłapał meżczyznę na kradzieży w sklepie. Chwilę później już nie żył

Nie została jeszcze podana dokładna data pogrzebu, ale zapewne mieszkańcy Morawicy pojawią się tłumnie w kościele oraz na cmentarzu. Andrzej Radomski był znaną postacią, miał też wielu znajomych - uczęszczał na Uniwersytet Trzeciego Wieku, aktywnie działał też w lokalnym klubie seniora "Zawsze Młodzi".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem
  3. Dziennikarze dotarli do tajnych zestawień. Bardzo złe wiadomości dla milionów Polaków
  4. Wielka awantura, Anna Mucha wpadła w szał. Posypały się srogie przekleństwa
  5. 2400 złotych "na głowę". Spełnisz jeden warunek i dostaniesz pieniądze
  6. Paragon z polskiej restauracji zwala z nóg. Skandalicznie wysoki rachunek, za jedną pozycję 2700 zł do zapłaty

Źródło: Echo Dnia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News