Ponure doniesienia. Nie żyje kolejny polski dziennikarz

Ponure doniesienia. Nie żyje kolejny polski dziennikarz Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Nie żyje kolejny znany dziennikarz. Nie tak dawno pożegnaliśmy Marka Lehnerta, Grzegorza Czepułkowskiego, Lucjana Olszewskiego, a wczoraj korespondenta zagranicznego polskich mediów - Wiktora Batera. Do grona zasłużonych dla krajowych mediów dołączył kolejny publicysta.

Nie żyje dziennikarz, który przez większą część swojego życia publikował niesamowite materiały, działał w świecie muzyki, filmu i był ściśle związany z największymi polskimi mediami. Jego śmierć uderzyła dziś we wszystkich.

Nie żyje "kolorowy ptak" polskiego dziennikarstwa

Dla wielu to nie do uwierzenia - jego artykuły co tydzień czytały tysiące osób. Nie żyje Bohdan Gadomski, odszedł 7 kwietnia 2020 roku. Informacja o śmierci pojawiła się na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

- Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informacje związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - czytamy.

Co ciekawe, kilka godzin przed pojawieniem się informacji o śmierci dziennikarza, zagadkowy post opublikowano na profilu Kulturalnipl. Redaktorzy proszą w nim o jakąkolwiek pomoc, bowiem nie mogą skontaktować się z Bohdanem Gadomskim. Apelowali do znajomych oraz bliskich o informacje o dziennikarzu. Brak kontaktu miał trwać ponad miesiąc.

Jego śmierć dla wielu jest bardzo tajemnicza, pojawiają się sprzeczne informacje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z racji zniknięcia dziennikarza na tak długi czas fani zaczęli coraz śmielej twierdzić, że śmierć Bohdana Gadomskiego jest niejasna.

- Przyczynę jego śmierci będzie wyjaśniała policja. Bardzo podejrzana sprawa - napisał współpracownik dziennikarza, Andrzej Rodon. Z kolei co innego twierdzi gwiazda, którą dziennikarz bardzo dobrze znał.

- Nic zagmatwanego, już od dłuższego czasu pisał do mnie, że powoli przestają u niego działać kolejne narządy - napisał na Facebooku Edward Hulewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Pod osłoną nocy zmieniono nagle rozporządzenie ws. obostrzeń. Nie wszyscy będą zadowoleni
2. Czy koronawirusa ma się do końca życia? Są najnowsze wyniki badań na pacjentach z Azji

Dziennikarz jeszcze w zeszłym roku informował o swoich problemach ze zdrowiem. Poinformował o zawale oraz o zapaleniu płuc. Największe trudności miał właśnie z sercem.

Bohdan Gadomski stale publikował m.in. w Angorze i w Expressie Ilustrowanym. Jego materiały związane z polskimi gwiazdami, również z Violettą Villas, biły rekordy popularności. Udzielał się również w TVP i TVN. Zagrał w "Mantrze" oraz w "Lawstorant", stworzył również kilka piosenek. 

Fot. facebook.com /Bohdan Gadomski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Specjalista ostrzega. Możemy nawet nie wiedzieć, że chorujemy na COVID-19
  2. Zaskakujący produkt, którego nie zna prawie nikt. Jest zdrowszy od czosnku, ogórków
  3. Wyciekł tajny plan ws. koronawirusa. Wszystko zostało już dokładnie rozpisane w Niemczech
  4. Wszyscy obawiali się podobnych wieści. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane
  5. Kaszel, który jest objawem koronawirusa da się odróżnić od tego przy przeziębieniu. Ma parę cech szczególnych
  6. 2-letni syn Anity przed śmiercią karmiony był karmą dla szczurów i niedopałkami. Dziennikarze dotarli do strasznych szczegółów

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News