Nie żyje Krzysztof Rudziński
Pikio.pl
Monika Majko - 7 Października 2020

Zmarł dzisiaj w nocy, po walce z ciężką chorobą. Wielu mieszkańców zdruzgotanych wiadomością o śmierci Krzysztofa Rudzińskiego

Nie żyje Krzysztof Rudziński - wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media. Wiele osób pogrążyło się w głębokiej żałobie, mężczyzna przegrał walkę z chorobą. Kondolencje spływają ze wszystkich stron.

Nie żyje Krzysztof Rudziński, przegrał długą walkę z ciężką chorobą. Wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media, mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Kondolencje spływają ze wszystkich stron, to ogromna strata dla całego regionu.

Nie żyje Krzysztof Rudziński, w chwili śmierci miał 61 lat

O śmierci Krzysztofa Rudzińskiego poinformował na Facebooku zastępca prezydenta Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju Piotr Grzelak. Pierwszy prezes Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz wieloletni urzędnik samorządowy odszedł 7 października 2020 roku. 61-latek przegrał długą walkę z ciężką chorobą.

– Panie Dyrektorze, Panie Prezesie, Panie Krzysztofie, za ślady, które Pan pozostawił w Gdańsku i za życzliwe rozmowy, dziękuję… – napisał Piotr Grzelak.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Krzysztof Rudziński przyszedł na świat w 1959 roku. Był autorem i współautorem wielu projektów inwestycyjnych, które realizowane były w Gdańsku i województwie pomorskim. W trakcie swojej kariery zawodowej szefował Wydziałem Programów Rozwojowych Urzędu Miejskiego w Gdańsku, a następnie Departamentem Koordynacji Projektów Województwa Pomorskiego. W 2010 roku urzędnik objął stanowisko prezesa Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Nie żyje pierwszy prezes Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

Śmierć cenionego Gdańszczanina wstrząsnęła nie tylko bliskimi, ale również wieloma mieszkańcami miasta oraz współpracownikami. Mężczyznę pożegnał w mediach społecznościowych m.in. marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, a także prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

– Mieliśmy wiele planów, które chcieliśmy wspólnie zrealizować. Jeszcze nie tak dawno rozmawialiśmy o projekcie prowadzonym przez Innobaltica. A teraz pozostał smutek i pustka – napisał w mediach społecznościowych Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Pilne: Znaleziono ciało. Na miejscu są już lekarz i prokurator

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

– Wiele inwestycji w Gdańsku powstało dzięki niemu. Odszedł Krzysztof Rudziński, aktywny wizjoner, do końca zaangażowany w rozwój regionu – napisała z kolei Aleksandra Dulkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy to się wydarzyło naprawdę? TVP Info przebiło kolejną granicę, aż trudno uwierzyć
  2. Wszystkie auta Andrzeja Gołoty. Jeden samochód w kolekcji pięściarza zaskakuje szczególnie
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Udające się 100 na 100 razy ciasto bez pieczenia. Żadne inne mu nie dorównuje, smakuje bajecznie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Nadmorski 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News