Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą Źródło: Pikio.pl

Nie żyje osoba, która dla ukochanego sportu zrobiła naprawdę wiele. Był prawdziwa legendą i praktycznie każdy znał jego głos i szanował opinie, jakie prezentował w trakcie komentowania największych i najważniejszych rozgrywek na świecie. Walczył z okropną chorobą, jednak ta okazała się silniejsza i niestety odszedł z tego świata.

Nie żyje legendarny komentator. Kiedy wiadomość ta obiegła media, fani jego trafnych uwag i spostrzeżeń oraz profesjonalizmu, jaki sobą prezentował, nie mogli uwierzyć, że już nigdy nie usłyszą jego głosu. Wiadomości o jego śmierci przekazała bliska przyjaciółka, która jako jedyna była upoważniona do wypowiadania się na temat jego stanu zdrowia. 

Potwierdzono, że szanowany i ceniony komentator nie żyje

Nie żyje osoba, która na zawsze zmieniła sposób postrzegania jednego z najbardziej popularnych sportów na świecie. Fani jego celnych wypowiedzi nie mogą uwierzyć, że już nigdy nie będą mogli oglądać turnieju, skóry uświetni swoim głosem. Przyjaciele znający go natomiast z bardziej prywatnej strony są zdruzgotani, że jego śmiech nie wypełni już pokoju. Niestety, komentator od jakiegoś czasu walczył z rakiem prostaty i to właśnie ta podstępna choroba okazała się silniejsza. Mężczyzna zmarł w niedzielę 6 września 2020 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie żyje Mike Sexton, przegrał walkę z rakiem

Jeszcze 2 września na Twitterze jego przyjaciółki Lindy Johnson pojawiła się wiadomość, którą autoryzował sam komentator. Zdecydowano się na naprostowanie nieprawdziwych informacji dotyczących jego stanu zdrowia. To właśnie wtedy potwierdzono, że legenda pokera zmaga się z rakiem prostaty w IV stadium i rozpoczyna hospitalizację domową.

Długoletnia przyjaciółka prosiła jednocześnie o to by, powstrzymać się od smutnych komentarzy, gdyż teraz Mike Sexton potrzebuje oraz chce otrzymywać jedynie pozytywne wiadomości. Niestety chociaż nigdy nie zdecydował się poddać to do opinii publicznej przekazano najgorsze z możliwych wiadomości. Mike Sexton nie żyje, przegrał walkę z rakiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Poświęcił się pokerowi w całości

Poker był czymś, co kochał. 72-letni zmarły komentator kochał nie tylko obserwować zmagania innych, ale również samemu siadać przy stole. Ceniono jego spostrzegawczość. Był prezesem portalu PartyPoker, który swego czasu był największym na świecie portalem zrzeszającym miłośników tej gry. Sam Mike Sexton trafił w 2009 do Poker Hall of Fame. Rodzinie, przyjaciołom oraz fanom składamy najszersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonych
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Prosta, ale obłędnie pyszna surówka z pora, nie ma nic lepszego do obiadu, same witaminy

Źródło: Pokertube / Reviewjournal

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News