Nie żyje polityk i dziennikarz
Pikio.pl
Monika Majko - 6 Października 2020

Nie żyje ceniony polski dziennikarz i polityk. Zmarł po ciężkiej chorobie

Nie żyje polski dziennikarz i polityk, przez wiele lat zmagał się z ciężką chorobą. Krajowe media właśnie przekazały smutne informacje, ceniony mężczyzna odszedł w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Nie żyje ceniony dziennikarz, a także samorządowiec, zmarł po wieloletniej walce z ciężką chorobą. Smutne wiadomości obiegły krajowe media, lokalna społeczność pogrążyła się w żałobie. Przekazano szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych.

Nie żyje Olgierd Dąbrowski, zmarł po ciężkiej chorobie

Zmarł Olgierd Dąbrowski, były burmistrz miasta Ostródy, a także wieloletni samorządowiec i znany dziennikarz. Mężczyzna przez ponad 20 lat był związany z różnymi wydawnictwami z całego regionu, współpracował m.in. z "Dziennikiem pojezierze".

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż dziś w nocy odszedł od nas Olgierd Dąbrowski – dziennikarz, samorządowiec, Wiceburmistrz Miasta Ostródy (2002–2006, 2006–2010), Burmistrz Miasta Ostródy (2010–2012) - przekazano na oficjalnym koncie facebookowym Miasta Ostródy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Nie żyje były burmistrz Ostródy, mieszkańcy pogrążyli się w żałobie

Jak przekazał portal ostroda.wm.pl, Olgierd Dąbrowski rozpoczął działalność samorządową w 2002 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję zastępcy burmistrza Ostródy, stanowisko włodarza miasta objął w 2010 roku i pozostawał nim przez dwa kolejne lata. Z urzędu odwołano go w wyniku referendum.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Barbara Kurdej-Szatan prosi o pilną pomoc. Poinformowano o strasznej chorobie dziecka, liczy się każda chwila

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

Polityk i dziennikarz zmarł w nocy z niedzieli 4 października na poniedziałek 5 października br. Urząd Miasta Ostródy przekazał, że Olgierd Dąbrowski od lat walczył z ciężką chorobą, która doprowadziła do jego śmierci. Ceremonia pogrzebowa byłego burmistrza odbędzie się w czwartek o godzinie 14.00 w Kościele pw. Św. Benedykta Opata w Lubajnach, a następnie mężczyzna zostanie pochowany na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Ostródzie.


Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapewnienia o kulisach pracy Kingi Dudy były kłamstwem? Człowiek b. prezydenta nie mógł milczeć
  2. Na jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwie
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News