Nie żyje mama prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Polityk opublikował datę pogrzebu

Nie żyje mama prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Polityk opublikował datę pogrzebu Źródło: YouTube - Maciej Orłoś

Nie żyje mama Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy. Polski polityk postanowił poinformować Polaków o jednym z najsmutniejszych wydarzeń w jego życiu. Prezydent podał datę pogrzebu najbliższej mu osoby.

Nie żyje mama jednego z najbardziej znanych polityków w naszym kraju. Rafał Trzaskowski postanowił potwierdzić informacje, które podaliśmy przed kilkoma dniami. Wiadomości o śmierci osoby z najbliższego otoczenia prezydenta Warszawy pojawiły się, gdy koledzy z dawnej partii Trzaskowskiego złożyli mu kondolencje w prasie oraz w internecie.

Polityk kojarzony z działalnością w Platformie Obywatelskiej postanowił potwierdzić smutne doniesienia za sprawą swojego profilu w mediach społecznościowych. Pojawiły się również informacje dotyczące pogrzebu mamy polityka, który odbędzie się już w najbliższym czasie. Możemy być niemal pewni, że pojawią się na nim nie tylko osoby z rodziny prezydenta, ale również jego liczni sympatycy.

Nie żyje mama Rafała Trzaskowskiego

- 24 czerwca odeszła od nas moja Mama. Straciliśmy z bratem nie tylko Mamę, ale najlepszego przyjaciela. Msza żałobna odbędzie się we wtorek 9 lipca o godz. 10.15 w kościele pw. św. Jozefata (Powązkowska 90). Po mszy odprowadzimy Mamę do grobu rodzinnego na Cmentarz Powązki Wojskowe w Warszawie, gdzie spocznie obok mojego Taty. Uroczystości będą miały charakter rodzinny. Dziękuję za dotychczasowe kondolencje - napisał na swoim Facebooku Rafał Trzaskowski, potwierdzając smutne informacje.

Kilka dni temu w mediach zaczęły pojawiać się wiadomości dotyczące śmierci mamy Trzaskowskiego. Politycy zaczęli publicznie składać prezydentowi Warszawy kondolencje, zdecydowali się nawet na to przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, którzy zwrócili się do polityka na Twitterze.

Nie żyje matka jednego z bardzo znanych polityków

Pierwsze informacje o tym, że nie żyje mama Rafała Trzaskowskiego, pojawiły się w prasie po tym, jak koledzy polityka z czasów działalności w Platformie Obywatelskiej dowiedzieli się o smutnym wydarzeniu i postanowili publicznie wyrazić swój żal, przez co o śmierci dowiedzieli się Polacy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W imieniu klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość a także władz okręgowych składamy prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu kondolencje z powodu śmierci mamy. Łączymy się z Panem w modlitwie - napisali na Twitterze przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości.

(fot. Facebook - Rafał Trzaskowski)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Tragiczne informacje TVP z południa Polski. Potwierdzono ofiarę śmiertelną po wstrząsie w kopalni, wprowadzono trzydniową żałobę
  4. Marlena straciła męża przez raka. Gdy przyszła na jego pogrzeb usłyszała od teściowej najbardziej bolesne słowa
  5. Słowa prawnika matki śp. Kristiny rozrywają serca. Osobisty dramat zmienił jego podejście do mordercy
  6. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News