Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda

Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda Źródło: unsplash.com David Tomaseti

Nie żyje Konrad Brenda. Media w całej Polsce nagle obiegły wyjątkowo tragiczne wiadomości. Opinia publiczna nie może w to uwierzyć, śmierć przyszła zupełnie niespodziewanie, co uniemożliwiło wielu jego bliskim pożegnanie go. Szczegóły tego dramatu odbierają mowę.

Nie żyje wspaniały człowiek. Miał plany, marzenia, mógł osiągnąć ogromny sukces zawodowy, ale niestety, wszystko to zostało mu brutalnie odebrane. Najbliżsi i współpracownicy do końca mieli nadzieję, że najczarniejszy ze scenariuszy nigdy się nie ziści. Los jednak wybrał inaczej, pogrążając wszystkich w głębokiej rozpaczy. 

Smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje Konrad Brenda

Z informacji przekazywanych przez TVP Info wynika, że 2 czerwca odszedł do nas wyjątkowy mężczyzna, pełen pasji i talentów, oddany swojej pracy policjant, Konrad Brenda. Funkcjonariusz stoczył ponad półroczną walkę o zdrowie i życie, której ostatecznie nie udało mu się wygrać. 26 listopada 2019 roku przy ulicy Morskiej w Gdyni on i jego kolega ulegli wypadkowi. Z przekazanych wówczas przez TVP Info informacji wiadomo, że "radiowóz na sygnałach świetlnych i dźwiękowych wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Po chwili inny pojazd uderzył w tył radiowozu, a następnie pojazd z policjantami wpadł na słup". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koledze Brendy udało się o własnych siłach wyjść z radiowozu - nie odniósł żadnych obrażeń. Niestety, Brenda nie miał tyle szczęścia. Trafił do szpitala z z urazem głowy i twarzoczaszki. Jego walka o życie trwała ponad pół roku. 

- Bardzo ciężki uraz głowy sprawił, że Konrada na trzy tygodnie trzeba było wprowadzić w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety, w trakcie pobytu w szpitalu zachorował na sepsę, jego życie było poważnie zagrożone - brzmiało w internetowej zbiórce zorganizowanej przez rodzinę. Fundusze miały zostać przeznaczone na jego leczenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

St. post. Brenda miał zaledwie 25 lat. Nikt nie przypuszczał, że odejdzie tak nagle. Z opublikowanego na facebookowym profilu "Komendy Miejskiej Policji w Gdyni" nekrologu wynika, że ceremonia pogrzebowa odbędzie się 6 czerwca. Tego dnia o godzinie 12:30 w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka w Gdyni przy ul. Portowej 2 rozpocznie się msza. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Starsza pani pomyliła kartonowy znak telefonu z ekranem dotykowym. Wasza babcia też by tak zrobiła?
  4. Wszyscy uwielbiają truskawki, ale mało kto wie, czym naprawdę są. Prawda zdumiewa
  5. Od dziś wchodzą w życie nowe wytyczne rządu. Polacy długo czekali zwłaszcza na jedną rzecz
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News