Jego śmierć jest ciosem dla wszystkich fanów kina. Nie żyje legenda komedii

Jego śmierć jest ciosem dla wszystkich fanów kina. Nie żyje legenda komedii Źródło: Pikio.pl

Nie żyje legenda komedii, widzowie są zrozpaczeni z powodu śmierci uwielbianego aktora. Smutne informacje obiegły światowe media, gwiazdor występował w największych hitach, a swoją grą aktorską potrafił rozbawić do łez.

Nie żyje wielki gwiazdor komedii, odszedł w swoim domu w Beverly Hills w Kalifornii. Legendarny aktor grał w największych hitach, a fani uwielbiali jego przezabawne kreacje. Smutne wieści obiegły światowe media, rodzina i wielbiciele aktora są w wielkiej żałobie.

Nie żyje Carl Reiner, miał 98 lat

Światowe media obiegły informacje o śmierci legendarnego aktora komediowego, Carla Reinera. Gwiazdor został nazwany przez Reutera "siłą napędową amerykańskiej komedii". Zmarł w swoim domu w Beverly Hills w Kalifornii, miał 98 lat. Fani są pogrążeni w wielkim smutku.

Gwiazdor przyszedł na świat 22 marca 1922 roku w w nowojorskim Bronksie. Już jako nastolatek rozpoczął pracę jako nastolatek w trupie teatralnej. Podczas drugiej wojny światowej został zatrudniony w specjalnej jednostce zapewniającej rozrywkę dla wojska, gdzie zaczął pisać i wykonywać własne materiały komediowe, to dzięki temu jego kariera rozkwitła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie żyje legenda komedii, aktor zmarł w swoim domu w Kalifornii

Carl Reiner ma za sobą wiele występów w wielkich hitach, m.in. rolę emerytowanego oszusta w serii filmów "Ocean's Eleven" czy epizody w serialach "Dwóch i pół" i "Parks and Recreation". Stworzył również popularny sitcom komediowy "Dick Van Dyke Show", który w latach 60. cieszył się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Na swoim twórczym koncie ma również cztery tomy wspomnień oraz książki dla dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. 6 240 złotych dla 6,5 mln Polaków. Muszą spełnić tylko jeden warunek

2. Lady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świata

Gwiazdor zmarł z przyczyn naturalnych, a śmierć legendy to niezwykle smutna wiadomość nie tylko dla rodziny zmarłego, ale również wszystkich fanów. Aktor miał niezwykły talent, potrafił rozbawić widzów do łez. Jego odejście to wielka strata dla całego świata filmowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki to miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Pilne rozporządzenie rządu ws. kibiców. Świetne wiadomości dla wszystkich Polaków, fani wejdą na trybuny
  3. Całe życie źle obieraliście jajka? Wystarczą 3 sekundy i jeden prosty trik
  4. Włożyła tabletki do zmywarki do bębna pralki. Spektakularny efekt był widoczny natychmiast, każdy chce znać jej sztuczkę
  5. Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News