Nie żyje aktor
pikio.pl
Klaudia Bochenek - 17 Października 2020

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomość

Nie żyje ceniony aktor, przykrą informację o jego śmierci przekazali przyjaciele i współpracownicy. Wiele osób nie może uwierzyć w tak smutne wieści - był dla nich mentorem, wzorem i zawsze wyciągał pomocną dłoń.

Nie żyje uwielbiany aktor, wszyscy do końca trzymali za niego kciuki. Niestety, przed chwilą media obiegła najgorsza wiadomość. Zmarł w swoim domu, zmagał się z problemami zdrowotnymi. Fani, krewni i przyjaciele pogrążyli się w głębokiej rozpaczy, nikt nie mógł spodziewać się takiej tragedii.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Nie żyje aktor, którego mogliśmy oglądać w legendarnych filmach

Nie żyje Ryszard Ronczewski - aktor, który był znany głównie przez fanów teatrów na Pomorzu. Od lat był związany z Teatrem Wybrzeże, Estradą Sopocką i Teatrem Muzycznym w Gdyni, a potem również z sopockim Teatrem Atelier. Od początku kariery aktorskiej był również chętnie angażowany do filmów, a każda z odgrywanych przez niego ról zyskiwała ogromne uznanie w oczach widzów. Większość kojarzy go przede wszystkim z produkcji takich jak: "Krzyżacy”, "Faraon”, "Szatan z siódmej klasy” czy "O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Z kolei z Teatrem Wybrzeże był związany od 1966 do 1974 roku, a następnie od 1984 do 2005. Tam zagrał niezliczoną ilość ról, jak np. Lucky w "Czekając na Godota” w reżyserii Stanisława Hebanowskiego, starzec z katarynką w "Woyzecku” w reżyserii Rudolfa Zioło czy Pan B. w "Hanemannie” w reżyserii Izabeli Cywińskiej. Ronczewski był niezwykle cenionym aktorem i aż trudno uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. Świat artystów stracił jedynego w swoim rodzaju człowieka. Z przekazywanych do mediów informacji, którymi z trudem podzielili się jego przyjaciele, wynika, że aktor zmarł 17 października nad ranem. Okazuje się, że niedawno zdiagnozowano u niego koronawirusa.

Niestety, Ryszard Ronczewski miał również problemy z płucami. Jak przekazuje portal gdansk.pl, zmarł w swoim domu, w Sopocie. Fani kinematografii mogą znać go m.in. z filmów "Krzyżacy" (komtur Henryk), "Faraon" (Eunane), "Szatan z siódmej klasy" czy "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Grał także w serialach takich jak "Bez tajemnic" czy też "Ojciec Mateusz".

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- Nie żyje aktor Ryszard Ronczewski - jego śmierć miała związek z koronawirusem. Miał 90 lat i wciąż żył aktywnie. W ostatnich tygodniach uczestniczył w zdjęciach do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego - brzmi wpis opublikowany na facebookowej stronie "gdansk.pl".

Rodzinie i bliskim składamy kondolencję.

Nie żyje aktor

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News