Od kiedy dziennikarka Beata Tadla straciła pracę w Telewizji Polskiej przez decyzję osób związanych ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, otwarcie przeciwstawia się polityce partii oraz często dzieli się publicznie własnymi poglądami. Tym razem na Twitterze kontrowersyjnie uderzyła w posłankę Krystynę Pawłowicz, pozując podczas protestu zwolenników opozycji z… jej siostrą.

– W czasie wieczornego spaceru spotkałam przypadkową spacerowiczkę. Miłą panią Pawłowicz. Elżbietę Pawłowicz – podpisała kontrowersyjne zdjęcie opublikowane na jednym z portali społecznościowych Tadla. Nie jest oczywiście tajemnicą, że posłanka PiS oraz jej siostra nie utrzymują ze sobą kontaktu z powodu całkowicie odmiennych poglądów politycznych.

Fotografia bardzo szybko zdobyła ogromną popularność wśród fanów dziennikarki oraz innych uczestników protestu. Sama posłanka Pawłowicz w żaden sposób nie odpowiedziała jednak na złośliwy komentarz Tadli wsparty zdjęciem z jej siostrą. Jako że polityk Prawa i Sprawiedliwości znana jest ostrego, bezpośredniego języka, wkrótce skomentuje zapewne kontrowersyjny post.

...

Zobacz również

Fot. Twitter