Nie muzyka, ani walki MMA. Popek zbija fortunę na nietypowym biznesie

Nie muzyka, ani walki MMA. Popek zbija fortunę na nietypowym biznesie

Cokolwiek by o nim nie mówić, Popek ma rękę do biznesu. Artysta szturmem wbił się na wyżyny sławy, a aktualnie będąc na szczycie, wciąż nie zmniejsza tempa. Co więcej, korzysta ze swojej popularności by rozkręcić całkowicie nowy, interesujący pomysł.

Jeszcze kilkanaście lat temu Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw, utrzymywał się z kradzieży, mieszkał w slumsach i garażach. Teraz jego odmieniony wizerunek jest znany praktycznie każdemu. Zarabia nie tylko na tworzeniu muzyki, ale również gra aktorsko w serialach i bierze udział w walkach KSW. Zyski Gangu Albanii i samego Popka liczone są na grube miliony.

Niedawno pojawił się kolejny pomysł na biznes

Sukces Popka z pewnością jest wspierany przez jego nietypowy wizerunek. I tym razem to właśnie on będzie główną osią nowych interesów. Przed kilkoma laty muzyk założył sobie na zęby złote koronki i to właśnie sztuczne szczęki na ich wzór zaczyna sprzedawać. Gumowe nakładki z nadrukiem złotych zębów można nabyć w internecie za cenę 69 złotych za sztukę. Okazuje się, że na sprzedaży tych gadżetów zbija niemały zysk. Biznes się rozkręca, a pomysł szczególnie przypadł do gustu wiernym fanom Popka, którzy z chęcią upodobnią się do znanej postaci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Zobacz także:
  1. Edyta Górniak w szpitalu. Jest źle
  2. Piękny gest córki mistrza. Na ten prezent Zbigniew Wodecki zalałby się łzami
  3. Afera w TVN! Będzie ogromna kara dla nadawcy?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News