Zdesperowany narkoman zadecydował, że od miłości i poszanowania wobec małżonki, ważniejsze jest jego uzależnienie. W celu pozyskania pieniędzy na narkotyki oddał swoją żonę w ręce przyjaciół, którzy zapłaciwszy, brutalnie ją zgwałcili. Sprawcy staną przed sądem. 

Do przerażającego przestępstwa doszło w Indiach. Uzależniony od narkotyków mąż i ojciec pozwolił swoim siedmiu przyjaciołom, aby zgwałcili jego żonę. Zrobił to, gdyż nie miał pieniędzy, aby się odurzyć. Gwałcicielom było także wolno sfotografować całe zajście. Zdjęcia miały później posłużyć do szantażowania młodej kobiety.

Policja aresztowała sprawców, gdyż kobieta błyskawicznie udała się na policję, by tam o wszystkim opowiedzieć. 22-latka zawarła małżeństwo z przestępcą w 2011 roku, a do tej pory urodziła jedno dziecko. Mundurowi z Dakhy aresztowali wszystkich podejrzanych w sprawie i dzięki zeznaniom ofiary, na podstawie 376 artykułu indyjskiego kodeksu karnego, postawiono im zarzuty. Oprócz napaści seksualnej zarzucono wszystkim posiadanie i branie narkotyków.

źródło: mirror.co.uk

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich