Rozpoczął się wrzesień, z urlopów wracają nie tylko rodzice dzieci szkolnych ale także politycy. W związku z tym w mediach znów pojawiło się wiele poważnych tematów, a brakuje tego letniego rozluźnienia. Wczoraj jednak były urodziny Krzysztofa Krawczyka.

Z tej okazji miało wczoraj miejsce niecodzienne zdarzenie. Zaproszony do audycji „Popołudnie z Radiem ZET” Patryk Jaki odśpiewał w hołdzie solenizantowi jeden z jego przebojów.

Początek rozmowy wcale nie był taki przyjemny. Poszło kilka trudnych tematów, wiceminister sprawiedliwości był między innymi pytany o prezydenckie weta ustaw o SN i KRS. Patryk Jaki, który jest przewodniczącym Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji opowiadał także o jej pracach.

Na koniec audycji przyszło jednak rozluźnienie atmosfery. Audycję prowadził Roman Osica, który sam jest muzykiem – wokalistą zespołu „Poparzeni Kawą Trzy” – zaprosił polityka do wspólnego śpiewu. Osica i Jaki odśpiewali w duecie fragment utworu „Chciałem być” Krzysztofa Krawczyka.

Oglądając wideo z tym fragmentem audycji można odnieść wrażenie, że Patryk Jaki dużo mniej pewnie czuje się śpiewając niż przewodnicząc komisji reprywatyzacyjnej. Wspólne wykonanie piosenki Krawczyka przez dziennikarza i zestresowanego polityka wrzucił na Twittera Roman Osica.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

Zobacz również