Nie do wiary! Złośliwy atak Strasbugera na PiS w Famliadzie

Nie do wiary! Złośliwy atak Strasbugera na PiS w Famliadzie Źródło: Fot. www.natemat.pl

W jednym z ostatnich odcinków znanego telewizyjnego show prowadzący w trakcie programu, stanowczo wypowiedział się o rządowej "dobrej zmianie". Widzowie nie mogli uwierzyć w wypowiedziane przez niego słowa.

Karol Strasburger, w 2405 odcinku "Familiady" po ujawnieniu jednej z programowych odpowiedzi, pozwolił sobie na przytyk w stronę rządzącej koalicji. Jego wzbudzające kontrowersje słowa odnosiły się do reformy mediów publicznych.

"Gramy wiadomości, przeważnie dobre..."

W ostatnim odcinku programu, wystąpiły drużyny "Bezpieczników" i "Kociarzy" a jedno z pytań brzmiało: "Co nam pozwala się obudzić?" Ankietowani jak zwykle nie powalili: pierwsze miejsce zajął budzik, na drugim miejscu uplasowała się kawa a na trzecim prysznic. Później słońce oraz gimnastyka. Drużyny nie odgadły jednak co skrywa się na miejscu szóstym. Po ujawnieniu odpowiedzi- radio, Karol Strasburger pokusił się o dwuznaczną uwagę.  - Pod numerem szóstym jedna odpowiedź... Mamy... radio! No, gramy, wiadomości, przeważnie dobre. Teraz to są same dobre - powiedział Strasburger. Wiadomościom TVP w ich obecnej formie zarzuca się często manipulowanie faktami i do tego prawdopodobnie nawiązał w swojej wypowiedzi Karol Strasburger, mówiący o "dobrej zmianie", która zaszła w mediach publicznych. "Familiada" jest obecna na antenie TVP już przeszło od 23 lat, jednak prowadzący miał obawy, czy zostanie ona na antenie po przeprowadzeniu reformy mediów publicznych. źródło: NaTemat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News