W jednym z ostatnich odcinków znanego telewizyjnego show prowadzący w trakcie programu, stanowczo wypowiedział się o rządowej „dobrej zmianie”. Widzowie nie mogli uwierzyć w wypowiedziane przez niego słowa.

Karol Strasburger, w 2405 odcinku „Familiady” po ujawnieniu jednej z programowych odpowiedzi, pozwolił sobie na przytyk w stronę rządzącej koalicji. Jego wzbudzające kontrowersje słowa odnosiły się do reformy mediów publicznych.

„Gramy wiadomości, przeważnie dobre…”

W ostatnim odcinku programu, wystąpiły drużyny „Bezpieczników” i „Kociarzy” a jedno z pytań brzmiało: „Co nam pozwala się obudzić?” Ankietowani jak zwykle nie powalili: pierwsze miejsce zajął budzik, na drugim miejscu uplasowała się kawa a na trzecim prysznic. Później słońce oraz gimnastyka. Drużyny nie odgadły jednak co skrywa się na miejscu szóstym. Po ujawnieniu odpowiedzi- radio, Karol Strasburger pokusił się o dwuznaczną uwagę.

 – Pod numerem szóstym jedna odpowiedź… Mamy… radio! No, gramy, wiadomości, przeważnie dobre. Teraz to są same dobre – powiedział Strasburger.

Wiadomościom TVP w ich obecnej formie zarzuca się często manipulowanie faktami i do tego prawdopodobnie nawiązał w swojej wypowiedzi Karol Strasburger, mówiący o „dobrej zmianie”, która zaszła w mediach publicznych.

„Familiada” jest obecna na antenie TVP już przeszło od 23 lat, jednak prowadzący miał obawy, czy zostanie ona na antenie po przeprowadzeniu reformy mediów publicznych.

źródło: NaTemat

...

Zobacz również

Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?

Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd