Nie do wiary! Dziennikarka ujawnia "dowody" na to, że Tusk zabił Kaczyńskiego

Nie do wiary! Dziennikarka ujawnia "dowody" na to, że Tusk zabił Kaczyńskiego Źródło: fot. wikimedia.org

Od katastrofy smoleńskiej, w której zginęli m.in. Lech i Maria Kaczyńscy, minęło już ponad siedem lat. W dalszym ciągu jednak nie zakończono śledztwa, ani nawet nie odzyskano szczątków prezydenckiego Tupolewa, a taka sytuacja napędza jedynie zwolenników teorii spiskowych. Do grona takich osób zalicza się również znana dziennikarza, która ujawniła właśnie rzekome dowody na bezpośredni udział Donalda Tuska w tym tragicznym zdarzeniu.

10 kwietnia 2010 roku zaparł dech w piersiach Polaków. W katastrofie na terenie Rosji zginęło 96 najważniejszych w naszym państwie osób, w tym prezydent RP i jego żona. Kontrowersje wokół sprawy wywołały okoliczności tragedii oraz reakcja polskich władz na wiadomość o śmierci Lecha Kaczyńskiego. Po raz kolejny także pojawiła się teoria o celowym pozbawieniu życia głowy państwa.

Winnym T.

Niemiecki dziennikarz Jurgen Roth dotarł do raportu niemieckiego wywiadu (BND), dotyczącego katastrofy w Smoleńsku z udziałem polskiego Tu-154. To, co ujawnił, szokuje, gdyż zawarto w nim tezę o możliwym użyciu materiałów wybuchowych do strącenia maszyny. Co więcej, stwierdzono w nim, że jedynie ktoś z otoczenia prezydenta takiego przedsięwzięcia mógł dokonać. Potwierdzić te informacje miało wiarygodne źródło wewnątrz "polskiej ambasady w K.". Osobą tą być miał Robert, pułkownik polskiego wywiadu, który "zna bardzo dobrze wewnętrzne życie tej służby". Według BND miał on powiedzieć, że zlecenia rzekomego zamachu dokonać miał wysoko postawiony polski polityk, o nazwisku zaczynającym się na literę "T". Automatycznie wywołuje to skojarzenie z nazwiskiem obecnego szefa Rady Europejskiej.

Reakcja dziennikarki

Ewa Stankiewicz, prawicowa publicystka, reżyserka i scenarzystka filmowa błyskawicznie odniosła się do tych rewelacji na swoim Twitterze. Stankiewicz jest żywo zainteresowana tematyką smoleńską, której poświęciła część swojej twórczości. Wyreżyserowała filmy takie jak "Krzyż" i "Solidarni 2010". - Nie zdziwiłabym się, gdyby politykiem T., który miał zlecić zamordowanie prezydenta L. Kaczyńskiego okazał się Tusk - napisała reżyserka na Twitterze. Nie jest to pierwszy raz, gdy publicznie rzuca podobne oskarżenia wobec byłego premiera, wcześniej nawet domagała się dla niego kary śmierci. źródło: otymsiemowi.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News