Po prostu niemożliwe. Kultowa aktorka "Złotopolskich" przeszła niesamowitą metamorfozę

Po prostu niemożliwe. Kultowa aktorka "Złotopolskich" przeszła niesamowitą metamorfozę Źródło: fot. youtube.com/Rak ToSieLeczy

Pamiętana przez miliony z kultowej roli w serialu TVP "Złotopolscy" Małgorzata Rożniatowska dziś jest nie do poznania. Gwiazda na przestrzeni lat bardzo się zmieniła, budząc zachwyt fanów i komentatorów show-biznesu. Metamorfoza, którą przeszła artystka, zachwyca.

"Złotopolscy" choć już zakończyła się ich produkcja i nadawanie, wciąż są jednym z największych sukcesów Telewizji Polskiej. Państwowy nadawca w serial inwestował przez 12 lat. Od 1998 do 2010 roku wyprodukowano 1121 odcinków telenoweli. 14 serii przygód fikcyjnych mieszkańców Złotopolic zrobiło furorę wśród Polaków. Przez plan zdjęciowy serialu przewinęło się wiele gwiazd i jedną z najlepiej pamiętanych jest Małgorzata Rożniatowska w roli Elżuni Kleczkowskiej. Urocza właścicielka sklepu o mocnym makijażu mocno zapadła w pamięć telewidzom, którzy docenili jej żartobliwy wygląd i humor. Dziś aktorka wygląda zupełnie inaczej, co też spodobało się miłośnikom jej talentu.

Małgorzata Rożniatowska przeszła niesamowitą metamorfozę

Po zakończeniu wszelkich zdjęć na potrzeby "Złotopolskich" aktorka nie mogła narzekać na brak pracy. Występowała w wielu teatrach, a nawet w "M jak miłość". Teraz do sieci wypłynęły najnowsze fotografie gwiazdy ze zmienionym imagem. W niepamięć odeszły rude włosy i zielone powieki, teraz wygląd Rożniatowskiej definiuje fryzura w kolorze blond i bardziej stonowany, czarny cień do powiek. Obchodząca dziś swoje 68. urodziny aktorka wciąż wygląda świetnie, a błysk w jej oku nie zniknął. Z niecierpliwością czekamy na nowe produkcje z jej udziałem. - Bardzo ładnie- zmiana na duży plus!!!; Super Pani wygląda i tak trzymać; Bardzo ładnie, naturalnie. Bez botoksów i takich tam - piszą pozytywnie nastawienie internauci.   ZOBACZ TAKŻE:
  1. REWOLUCJA! Franciszek zniósł najważniejszy zakaz ws. małżeństw, teraz księża mają pozwolenie
  2. Jaka pocieszna! Niespotykane zwierzę na plaży w screenshot: youtube.pl/Rak ToSieLeczy Międzyzdrojach
  3. Agata Duda nie do poznania. Takiej jej jeszcze nie widzieliście
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News