Nazwał Gozdyrę "kur*ą". Szybko pożałował, nie uwierzycie jak go UKARAŁA

Nazwał Gozdyrę "kur*ą". Szybko pożałował, nie uwierzycie jak go UKARAŁA

Wielu internautów jest przekonanych, że za pomocą mediów społecznościowych mogą powiedzieć wszystko, bo i tak będą bezkarni. Okazuje się, że potęga Internetu potrafi nieść za sobą, obok pozytywnych, także negatywne skutki. Przekonał się o tym użytkownik, który najpierw obrażał, a potem tłumaczył, że... jest patriotą.

Dziennikarze, celebryci i osoby publiczne często spotykają się z tzw. hejtem na swój temat właśnie w Internecie. W mediach społecznościowych, które pozwalają każdemu, zwykłemu człowiekowi skomunikować się z gwiazdą, jest to zjawisko niezwykle często spotykane. Takie coś zdarzyło się także dziennikarce, Agnieszce Gozdyrze. Jeden z internautów skomentował na Facebooku post dziennikarki słowami bardzo agresywnymi i wulgarnymi. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyńska ma dość. Za to co zrobiła leją się na nią HEKTOLITRY hejtuZwykła ku..... jesteś. Nie potrafisz prowadzić merytorycznych wywiadów, lewacka szm...!! -  napisał na Facebooku pan Piotr.

W Internecie nic nie ginie

Jak się okazuje, Agnieszka Gozdyra szybko przeprowadziła niewielkie poszukiwania, które pozwoliły dojść jej do prawdziwych danych pana Piotra. Udało jej się znaleźć nie tylko jego prawdziwe nazwisko oraz imię żony, ale także miejsce zatrudnienia, adres, a nawet... numer telefonu. ZOBACZ TAKŻE: Boniek opublikował TRZY SŁOWA. Internauci dostali szału Częścią tych informacji dziennikarka Polsatu podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Reakcja zainteresowanego była niezwykle interesująca, ponieważ ten zaczął się tłumaczyć. Jego argumentacja była naprawdę kuriozalna.

Obraża, bo... jest patriotą

Pan Piotr szybko zreflektował się, że jest na przegranej pozycji. Wytłumaczył więc, że jego wpis i postawa wynika z umiłowania do ojczyzny. Oczywiście jego wyjaśnienia nie mają nic wspólnego z przeprosinami. Jest to raczej tyrada, w której za swoje zachowanie zrzuca winę na innych. - Możecie mnie obrażać za to, że kocham swój kraj, za to, że nie wyjechałem za granicę, tylko tyram na miejscu, za to, że uczciwie pracuję, za to, że z zasadami wychowuję swoje dzieci, aby miały wartości, z jakimi wychowali mnie dziadkowie - napisał w jednym z komentarzy pan Piotr. - I za to, że napisałem dwa obraźliwe wyrazy w momencie emocji. Ale pewnie dzisiaj pół wieczoru macie temat do rozmowy, więc życzę powodzenia - dodał. ZOBACZ TAKŻE: Prawica właśnie podpisała GIGA-POROZUMIENIE! To przerosło najśmielsze oczekiwania Okazuje się jednak, że pan Piotr przestraszył się reakcji internautów i samej Agnieszki Gozdyry. Zażyczył sobie bowiem usunięcia przez dziennikarkę postów, w których przedstawia ona swojego hejtera. Gozdyra odmówiła, stwierdzając, że wszystkie dane, które przedstawiła, są dostępne publicznie. jest patriotą jest patriotą fot. facebook.com/agnieszka.gozdyra
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News