W dzisiejszych czasach bardzo prosto skontaktować się z osobami w każdym zakątku świata w dowolnej chwili. Wokalistka Pink upiwszy się winem, postanowiła napisać wiadomość e-mail do legendy muzyki rap, Eminema. Piosenkarka zaproponowała w nim współpracę, umieszczając w nim kilka osobistych spostrzeżeń.

Wyznania po pijanemu nie są najlepszym pomysłem. Zdarzają się jednak każdemu, nawet największym gwiazdom przemysłu rozrywkowego. Ryzyka napisania w stanie nietrzeźwości do Eminema podjęła Pink. Odpowiedź rapera podbiła serca jego fanów.

Wiesz, że Cię kocham. Lubie, że robiłeś to już z podobnymi (do mnie – red.) ludźmi, jak Rihanna. Jest ode mnie atrakcyjniejsza, ale ja jestem śmieszniejsza. Tak więc zamierzam zdobyć rapowe Grammy i chciałabym zrobić to z Tobą – opisuje swoją wiadomość Pink.

Raper z Detroit natychmiastowo odpowiedział koleżance po fachu. Zrobił to bardzo lakonicznie, co rozśmieszyło jego sympatyków i rozochociło samą Pink. Marshall Mathers odpisał jej prostym „Okay”. Od razu też spłynął do niego następny e-mail, na który odpowiedział dokładnie tak samo.

źródło: ladbible.com

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

...

Zobacz również