Nauka zdalna powinna wrócić
Freepik freepik
Irmina Jach - 20 Października 2020

Czy jesteście za tym, aby dzieci ze szkół podstawowych przeszły na nauczanie zdalne?

Nauka zdalna, według zaleceń rządowych, obowiązuje obecnie w szkołach ponadgimnazjalnych w czerwonej strefie. Młodzież, która uczęszcza do placówek w strefie żółtej, pracuje w systemie hybrydowym, łączącym formę zdalną i stacjonarną. Wiele osób dziwi się, że restrykcje nie objęły uczniów szkół podstawowych. W dobie wzmożonych zarażeń rodzice boją się o dzieci. Uważacie, że powinny uczyć się online?

Nauczanie zdalne nie obowiązuje w szkołach podstawowych. Rodzice nie kryją niepokoju o bezpieczeństwo swoich dzieci. Boją się, że w czasie, gdy dochodzi do wzmożonej liczby zakażeń, maluchy są szczególnie narażone na zarażenie koronawirusem. Czy waszym zdaniem dzieci ze szkół podstawowych również powinny udać się na naukę zdalną?

Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeMarta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeCzytaj dalej

Nauka zdalna nie obowiązuje w szkołach podstawowych

Szkoły podstawowe, w przeciwieństwie do szkół ponadgimnazjalnych, nie zostały objęte najnowszymi wytycznymi rządowymi, dlatego w dalszym ciągu będą pracować w trybie stacjonarnym. Media regularnie donoszą o kolejnych ogniskach w placówkach edukacyjnych, na skutek których dzieci muszą zostać poddane kwarantannie. Wielu rodziców wolałoby, by ich pociechy pozostały w domach, ucząc się w trybie zdalnym. Popieracie ten pomysł?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Wiele szkół nie jest przystosowanych do pracy w dobie koronawirusa. Mniejsze placówki dysponują wąskimi korytarzami i stosunkowo niewielkimi salami lekcyjnymi, przez co grupy uczniów mogą mieć ze sobą kontakt. To zwiększa ryzyko zakażenia niebezpiecznym patogenem - szczególnie wśród małych dzieci, dla których wiele zasad rygoru sanitarnego może wydawać się niezrozumiałe.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Nowy objaw koronawirusa, pojawia się w szczególności u dzieci. Wszyscy rodzice powinni wiedzieć

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Wolelibyście, by w czasie, gdy dochodzi do rekordowych zakażeń, wasze dzieci pozostały w domach? A może nie macie nic przeciwko nauce stacjonarnej?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bólem serca oddał pitbulla do schroniska. Niewiarygodne, kto go do tego przymusił
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  7. Na brzuszek pusty, placuszek z kapusty. Przepis bije na głowę placki ziemniaczane, niewiarygodna receptura
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News