Nauczycielka - porwanie
briefly.co.za
Aneta Wasilewska - 19 Września 2020

Nauczycielka porwała 6-latkę, miała ukryty powód. Krótko potem rodzice otrzymali porażający telefon

Wszystko zostało zaplanowane. Dziewczynka została porwana, kilka godzin później rodzice otrzymali przerażający telefon. Ta sprawa wstrząsnęła lokalną społecznością, Nauczycielka 6-latki miała ukryty powód, by dopuścić się tak porażającego zachowania.

Nauczycielka porwała dziewczynkę. Motyw jej działania został przekazany w lokalnych mediach. Ciężko uwierzyć, co popchnęło ją do zaplanowania i wprowadzenia w życie takiego planu.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

6-latka została porwana

Amy-Leigh de Jager znajdowała się z mamą pod szkolną bramą, gdy 2 września podbiegło do nich czterech zamaskowanych mężczyzn. Grupa wyrwała zrozpaczonej matce 6-latkę. Już po kilku godzinach Angeline i jej mąż odebrali przerażający telefon. Usłyszeli, że muszą zapłacić okup w wysokości 110 tys. funtów, by odzyskać dziecko.

Media w Vanderbijlpark w RPA natychmiast podchwyciły historię porwanej dziewczynki. Lokalna telewizja i gazety przekazywał jak najwięcej informacji, by pomóc w poszukiwaniach dziecka. Wszyscy w okolicy wiedzieli, co się wydarzyło. Po 19 godzinach po porwaniu porywacze zostawili 6-latkę na ulicy w jednej z niebezpiecznych dzielnic. Dziewczynka miała bardzo dużo szczęścia, para wychodząca z baru, zobaczyła dziewczynę i zabrali ją na komisariat. Tam cały czas czekali na nią rodzice.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Nauczycielka była zamieszana w sprawę

Po przeprowadzeniu wstępnego śledztwa stwierdzono, że wszystko zostało wcześniej dobrze zaplanowane. Nauczycielka dziewczynki, Tharina Human, którą rodzina od lat traktowała, jak przyjaciela domu była za nie odpowiedzialna. W mediach szybko pojawił się powód, dla którego nauczycielka zdecydowała się na przeprowadzenie całej akcji. Okazało się, że miała w ten sposób spłacić długi u narkotykowych dilerów.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Nauczycielka już stanęła przed sądem, gdzie usłyszała zarzut zorganizowania porwania małoletniej oraz wymuszenia okupu. Oskarżenie w sprawie usłyszeli także Laetitia Nel i Pieter Jacobus van Zyl. Wszyscy oskarżeni obecnie przebywają w areszcie. Niestety, policja wciąż poszukuje mężczyzn, którzy porwali dziewczynkę sprzed szkoły. Sprawa wciąż jest w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Parenting

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News