Umierający nauczyciel usłyszał dziwny hałas. Wyjrzał przez okno i wybuchnął płaczem

Umierający nauczyciel usłyszał dziwny hałas. Wyjrzał przez okno i wybuchnął płaczem Źródło: Tim McGraw Facebook.com

Osoba mogąca bardzo mocno wpłynąć na rozwój młodego człowieka to bez wątpienia nauczyciel. Dla wszystkich wiadomość, że mężczyzna musi zrezygnować z prowadzenia zajęć ze względu na chorobę, była prawdziwym ciosem. Kiedy pewnego dnia odpoczywał usłyszał za oknem hałas. Gdy wyjrzał co się dzieje na podwórku, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Nauczyciel wkładał w swoją pracę całe serce i jego zajęcia były cenione przez uczniów. Nie tylko przekazywał im wiedzę o nauczanym przedmiocie, przede wszystkim był dla nich pomocą i inspiracją w momencie, gdy potrzebowali tego najbardziej. Informacja o tym, że mężczyzna choruje na raka przełyku była szokiem. 

Zachorował na raka, dlatego nauczyciel musiał porzucić szkołę

Nauczyciel łaciny z Christ Presbyterian Academy z Nashville, Ben Ellis usłyszał w 2015 roku druzgocącą diagnozę. Lekarze odkryli, że mężczyzna choruje na raka przełyku i konieczne jest wdrożenie leczenia. Od grudnia nie ustaje w walce, nie poddaje się i wciąż wierzy, że pokona nowotwór. Kiedy jego stan mocno się pogorszył, musiał zrezygnować z tego co kocha najbardziej, a więc obcowanie z dziećmi i ich nauczanie. O tym jak wspaniałym pedagogiem jest Ben może świadczyć fakt, że wszyscy mocno wspierają go w leczeniu. Nie spodziewał się jednak tego na co wpadli jego wychowankowie. Pewnego dnia, gdy nauczyciel odpoczywał na łóżku w swojej sypialni usłyszał hałas dochodzący zza okna. Nie mógł spodziewać się tego co zobaczył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Uczniowie uciekli dla niego z lekcji

Ben był wzruszony tym co zobaczył, a do jego oczu momentalnie napłynęły łzy. Hałas dochodził z gardeł około 400 uczniów, którzy zdecydowali się pojawić pod oknem swojego nauczyciela. Mężczyzna był bardzo wzruszony ich gestem, podopieczni chcieli zrobić mu niespodziankę i okazać wsparcie, nawet w najgorszym momencie jego życia. Nie mogąc doczekać się jego powrotu do domu oraz wiedząc jak bardzo kochał nauczanie i obcowanie z młodymi ludźmi przyszli pod jego dom, gdzie wspólnie zaśpiewali piosenkę i pomodlili się w intencji rychłego powrotu do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk

2. Zrobili niesamowitą niespodziankę Stuhrowi. Aktor miał wspaniałych gości

Nagranie z tego wydarzenia chwyta za gardło

Jak widać nauczyciel, który oddaje swojej pracy całe serce potrafi zmienić wiele młodych osób i nakierować ich na drogę pełną empatii i troski o drugiego człowieka. Całe wydarzenie zostało nagrane i można zobaczyć jak tłum uczniów ubranych na biało przychodzi pod dom Bena i dodaje mu otuchy w walce o zdrowie i życie. Widać, że nauczyciel wiele dla nich znaczy i jest prawdziwym autorytetem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne wiadomości obiegły media. 38-letni ulubieniec fanów został znaleziony martwy, zostawił żonę i dzieci
  2. Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Bogacz skompromitował się na stacji benzynowej. Nagranie podbija internet

Źródło: Podaj.to 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News