Nauczyciel, skandaliczne zachowanie
unsplash.com Green Chameleon
Weronika Wasiak - 7 Listopada 2020

Skandaliczne zachowanie nauczyciela wobec uczennic. Dyrekcja natychmiast interweniowała

Nauczyciel w skandaliczny sposób wyrzucił uczennice z zajęć. Powód nie mieści się w głowie, dyrekcja szkoły musiała natychmiast zareagować.

Nauczyciel z II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu, jak wynika z relacji kilku dziewczyn, najpierw skierował w ich stronę obraźliwe określenia, a następnie wyrzucił je z lekcji. Uczennice od razu poinformowały o sprawie dyrekcję, a postawiony pod ścianą pedagog opublikował w mediach oświadczenie.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Skandal w polskiej szkole. Nauczyciel wyrzucił uczennice z zajęć, powód odbiera mowę

Jak przytacza Wirtualna Polska, opierając się o doniesienia portalu nowiny24.pl, całe zajście miało miejsce 29 października podczas lekcji chemii. Po zalogowaniu się do zajęć online nauczyciel zorientował się, że pięć nastolatek jako swojego awatara ustawiło sobie czerwony piorun, czyli znak Strajku Kobiet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Z późniejszej relacji dziewczyn wynika, że mężczyzna najpierw zaczął je obrażać, a później usunął je z zajęć i dalej kontynuował je z resztą klasy.

- Najpierw zwyzywał nas od hitlerowców, esesmanów, barbarzyńców i bezbożników, wspierających morderców i morderstwa - pisała w sieci jedna z uczennic, cytowana przez Wirtualną Polskę.

Nastolatki skierowały sprawę do dyrekcji szkoły, która natychmiast interweniowała. To zmotywowało nauczyciela do opublikowana w sieci oświadczenia, w którym wyjaśnił całą sytuację i przeprosił uczennice twierdząc, że nie miał na celu nikogo urazić.

- Motywując swoje stanowisko, użyłem porównań, które mogły zostać odebrane obraźliwie, dlatego przepraszam wszystkich uczniów. Nigdy wcześniej i tym razem, nie było moim celem obrażenie żadnego ucznia - napisał pedagog.

Mężczyzna zaznaczył, że na przestrzeni całego stażu pracy nigdy nie użył obraźliwego sformułowania pod adresem wychowanków.

- Pracuję w tej szkole już 33 lata i zawsze zwracałem się do uczniów słowami: Robaczki moje kochane - dodał.

Jak podaje Wirtualna Polska, kuratorium oświaty nie zajmie się sprawą, bo "ta została już zbadana i wyjaśniona".

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dziś wchodzą w życie zaostrzone restrykcje. Co z fryzjerem, czy kosmetyczką? Znamy szczegóły

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

- Z informacji uzyskanej od dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu sprawa została zbadana i wyjaśniona. Wszystkie strony zostały wysłuchane, zarówno uczennice jak i nauczyciel. Rozwiązanie jest satysfakcjonujące strony zdarzenia - przekazała w rozmowie z WP Mariola Kiełboń, rzeczniczka prasowa Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
  3. Żona Roberta Burneiki pokazała się nago w ciąży. Intymne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  5. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  6. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  7. Olbrzymi wyciek baz danych, ponad 13 miliardów rekordów użytkowników. Polacy też zagrożeni
  8. Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historię
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News