Nauczanie zdalne w szkole
Piotr Molecki/East News
Monika Majko - 21 Września 2020

Uczniowie natychmiast odesłani do domów, rodzice muszą się pogodzić. Wprowadzono zdalne nauczanie w polskiej miejscowości

Nauczanie zdalne to decyzja, którą placówka musiała podjąć w trybie pilnym. Uczniowie oraz nauczyciele zostali odesłani do domów, media przekazały niepokojące informacje.

Nauczanie zdalne w mieście w zachodniej Polsce - władze szkoły musiały podjąć pilną decyzję o zmianie formy kształcenia. Uczniowie i pracownicy placówki zostali natychmiast odesłani do domów, krajowe media przekazały właśnie niepokojące informacje.

Nauczanie zdalne w szkole - władze placówki podjęły pilną decyzję

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa polski rząd zadecydował, że wraz z 1 września br. uczniowie rozpoczną naukę stacjonarna i powrócą do szkół. Jednocześnie przekazano, że w przypadku, kiedy w placówce szkolnej dojdzie do sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu dzieci oraz pracowników, możliwa będzie czasowa zmiana formy kształcenia na hybrydową lub całkowicie zdalną. Ostateczną decyzję w tej sprawie mają podejmować lokalne oddziały sanepidu, na wniosek dyrektorów szkół, w których wystąpią przesłanki, świadczące o zagrożeniu.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Radio Zet właśnie przekazało niepokojące informacje z Poznania. W jednym z tamtejszych liceów ogólnokształcących potwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem. Zarażonych zostało dwóch nauczycieli. Nie podano jednak informacji, jak się obecnie czują i jak przebiega u nich choroba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Liceum w Poznaniu przeszło na nauczanie zdalne, dwóch nauczycieli zakaziło się koronawirusem

W związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się wirusa SARS-COV-2 na resztę osób na co dzień przebywających w murach placówki, młodzież szkolną oraz pracowników szkoły odesłano pilnie do domów. Zajęcia w budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Kantego w Poznaniu zawieszono do końca tygodnia, nie wiadomo jednak, czy data ta nie zostanie przesunięta.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Minister edukacji przerwał milczenie. Już wiadomo, co się stanie ze szkołami w całej Polsce

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

- #Poznań: Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dwóch nauczycieli III Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Kantego. Stacjonarne zajęcia w szkole mają być zawieszone do końca tygodnia - przekazano na Twitterze Radio Zet News.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
  2. Justyna Żyła boleśnie dogryza Piotrowi. Do tego celu wykorzystała nowego chłopaka (FOTO)
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News