„Warszawska sekcja partii KORWiN wyjaśniła, dlaczego na jej facebookowym profilu pojawiały się w ostatnich dniach niezbyt eleganckie treści. Okazało się, że złośliwi przeciwnicy Janusza Korwin-Mikkego włamali się na konto administratora, który „przypuszczalnie nie wylogował się po lekcji informatyki z komputera w sali szkolnej” – pisze portal natemat.pl

„Sekcja Warszawska Partii KORWiN zaznaczyła, że nieuważny administrator został już pociągnięty do odpowiedzialności. – Obiecujemy, że coś takiego się już nigdy nie powtórzy – napisano w oświadczeniu stołecznego oddziału.” – dodaje serwis.

Problem polega na tym, że strona, z której pochodzi oświadczenie jest fanpagem stworzonym do trollowania. Oficjalny fanpage sekcji warszawskiej partii KORWiN znajduje się tutaj: LINK. Artykuł został stworzony na podstawie tej strony: LINK.

„Oświadczenie, opublikowane na oficjalnym „funpagu” sekcji warszawskiej, wywołało na portalach społecznościowych niemałe rozbawienie, tym bardziej, że jego autorzy obwieścili światu, że padli ofiarą „podstępnego ataku hakerskiego”.” – komentuje natemat. Obecnie tysiące internautów powiela tekst z serwisu Tomasza Lisa nie sprawdzając jego wiarygodności.

Manipulacja pojawiła się też na portalu wpolityce.pl

korwin4

korwin

korwin3

 

 

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.