Natalia Szroeder - wiek. Mimo wieku Natalia jest bardzo dojrzała

Natalia Szroeder - wiek. Mimo wieku Natalia jest bardzo dojrzała Źródło: instagram.com/natalia_szroeder/

Natalia Szroeder - wiek artystki budzi wielkie zainteresowanie jej słuchaczy. Jest bardzo młoda, jednak to nie przeszkadza jej w zawieraniu w swoich piosenkach niezwykle dojrzałych testów. Od najmłodszych lat marzyła jej się sława i życie na scenie i bezustannie do tego celu dążyła.

Natalia Szroeder - wiek piosenkarki z jednej strony może zaskoczyć, bo kobieta wygląda bardzo młodo, jakby maturę miała dopiero przed sobą, z drugiej strony teksty jej piosenek świadczą o jej nadzwyczajnej wrażliwości, ale też dojrzałości.

Artystka młodego pokolenia urodziła się 20 kwietnia 1995 roku, a to oznacza, że ma zaledwie 24 lata. Wychowywała się w kaszubskiej wiosce, jednak urodziła się w Bytowie na Pomorzu. Już od najmłodszych lat była przesiąknięta muzyką - dziadek Natalii Szroeder założył zespół, w którym występowała jej mama, zaś ojciec kontynuował tę tradycję i stworzył teatr Dialogus, gdzie jego córka występowała w dzieciństwie. Trójka rodzeństwa piosenkarki stworzyła zespół i razem koncertują.

Natalia Szroeder - wiek nie przeszkadza jej w karierze

Jej przygoda medialna zaczęła się w programie telewizyjnym TVP "Od przedszkola do Opola". To tam znalazła się, kiedy miała zaledwie 4 lata. Piosenki z jej udziałem nierzadko trafiały na szczyty list przebojów i tak sukcesywnie rozwijała swoje talenty, oprócz śpiewu piosenkarka zajmuje się również pisaniem tekstów, grą na skrzypcach i fortepianie.

 - Moje pierwsze występy kojarzą mi się przede wszystkim z ogromną radością i ekscytacją. To były momenty, w których czułam, że spełniają się moje marzenia. Zresztą te emocje towarzyszą mi do dziś - mówiła w rozmowie dla magazynu Polki.

W 2011 roku Natalia Szroeder wystąpiła w jednym z odcinków "Szansy na sukces", w którym gościem była Maryla Rodowicz, młoda wokalistka została laureatką show i to otworzyła jej drzwi do kariery. Artystka zaczęła współpracować z raperem Liberem i to był prawdziwy przełom. Ich piosenki "Wszystkiego na raz" oraz "Nie patrzę w dół" stały się radiowymi hitami i puszczane były na okrągło przez wszystkie stacje radiowe.

  1. Klaudia Halejcio: Taniec z gwiazdami był dla niej szansą. Jak z niej skorzystała?
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  4. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  5. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News