Natalia Szroeder - krótkie włosy. Wygląda w nich magicznie

Natalia Szroeder - krótkie włosy. Wygląda w nich magicznie Źródło: instagram/natalia_szroeder/

Natalia Szroeder - krótkie włosy to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Na jej profilu w mediach społecznościowych z każdym dniem pojawia się coraz więcej komplementów, w których fani jednogłośnie stwierdzają, że nowa fryzura była świetną decyzją. Trudno się z tym nie zgodzić.

Natalia Szroeder - krótkie włosy właśnie stały się jej znakiem rozpoznawczym. To dzięki nim mówi się o niej naprawdę wiele i to w samych superlatywach. Niektórzy stwierdzają, że dzięki takiej fryzurze wokalistka wgląda wręcz magicznie. Rzeczywiście, dodają jej uroku i co więcej, podkreślają wszystkie atuty piosenkarki. 

Natalia Szroeder - krótkie włosy to prawdziwy hit 

Wokalistka już jakiś czas temu zdecydowała się na obcięcie swoich włosów. Wcześniej, przez długi czas, widywaliśmy ją w długiej, ciemnej fryzurze do pasa, zazwyczaj lekko falowanej. Taki wygląd również podobał się jej fanom, jednak w końcu się do niego przyzwyczaili i przestał robić na nich wrażenie. Być może to właśnie ta "obojętność" popchnęła celebrytkę do tak drastycznej zmiany. Natalia Szroeder obcięła znaczącą długość swoich włosów, pozostawiając je jedynie do ramion. Dzięki temu, fani znów zaczęli mówić o swojej ulubienicy i zachwycać się jej nowym wyglądem. 

Fani są zachwyceni zmianą 

Nic dziwnego, że obcięcie kilkunastu centymetrów wywołało wśród internautów takie poruszenie, jednak ciężko było przewidzieć, że ze swoją zmianą, Natalia przypadnie do gustu dosłownie wszystkich fanom - a tak się właśnie stało. Wokalistka publikuje na Instagramie co najmniej jedno zdjęcie dziennie i każde z nich, bez wyjątków, jest szeroko komentowane. Jej obserwatorzy nieustannie komplementują ją za wygląd, często właśnie jako główny atut wymieniając nową fryzurę. Miłych słów z każdym dniem przybywa coraz więcej, co tylko daje Szroeder motywację, do publikowania kolejnych fotek. 

- W tej fryzurze wyglądasz genialnie!!! - czytamy. 

- Włosy sztos - stwierdza fanka. 

- Ślicznie wyglądasz Kochana! - dodaje kolejna. 

- Ktoś Ci już mówił, że przypominasz Nicole Scherzinger. Nawet trochę inicjały macie podobne - pisze jeszcze inna. 

- Jakie piękne włosy - zachwyca się jedna z wielu obserwatorek.  

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, pod którymi aż huczało od komplementów ze strony fanów gwiazdy. Nie w sposób się nie zgodzić, że Natalka wygląda obłędnie. 

instagram/natalia_szroeder/

instagram/natalia_szroeder/

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News