Fani nie mają wątpliwości, czy Natalia Siwiec zrobiła operację plastyczną. Dostrzegli mały szczegół na jej twarzy

Fani nie mają wątpliwości, czy Natalia Siwiec zrobiła operację plastyczną. Dostrzegli mały szczegół na jej twarzy Źródło: Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest modelką i influencerką, której kariera rozpoczęła się od tego, że została okrzyknięta Miss Euro 2012. Jak przystało na osobowość medialną, celebrytka publikuje bardzo dużo materiałów w sieci. Ostatnio wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, które wywołało burzliwą dyskusję.

Natalia Siwiec jest znaną modelką, która stała się sławna, gdy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa. Obecnie jest influencerką i publikuje całą masę zdjęć na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ostatnio pojawiły się komentarze odnośnie tego, że celebrytka kolejny raz przeszła operację plastyczną. Fani wychwycili pewien szczegół, który rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Natalia Siwiec zmieniła swój wygląd

Natalia Siwiec jest celebrytką, która zyskała sławę niemalże z dnia na dzień. Przed Euro 2012 nikt o niej nie słyszał, teraz jej nazwisko pojawia się wszędzie i mało jest osób, które jej nie znają. Ma na swoim koncie masę prestiżowych kampanii reklamowych. Występowała również w popularnym programie "Taniec z gwiazdami"

Ostatnia publikacja gwiazdy wzbudziła ogromne emocje wśród internautów. Głównym tematem dyskusji stał się nos Siwiec. A jeszcze dokładniej to, czy zmieniła jego wygląd przy pomocy operacji plastycznej. 

Fani nie mają wątpliwości. To nie makijaż, to interwencja chirurga 

Wiele osób uważa, że Natalia Siwiec zawdzięcza swoją urodę głównie ingerencjom chirurgicznym. Złośliwi nazywają ją nawet królową operacji plastycznych. Zdjęcie, które ostatnio umieściła na mediach społecznościowych Natalia Siwiec również wzbudza kontrowersje pod tym względem.

Fani natychmiast dostrzegli jeden szczegół, który zdradził celebrytkę. Według nich modelka zmieniła kształt swojego nosa. Według wiernych obserwatorów wygląda on inaczej niż wcześniej. Ta zmiana nie jest czymś, co dałoby się uzyskać samym makijażem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Natychmiast posypały się komentarze dotyczące tej przemiany wizerunku. 

- Coś zmienił się nos pani Natalii - pisze jeden z fanów. 

- Dlaczego zrobiłaś operację noska? Miałaś taki piękny-kwituje nowy wygląd rozczarowany sympatyk Siwiec. 

Natalia Siwiec zapomniała chyba o tym, że jej internetowi obserwatorzy z łatwością wychwycą wszelkie, nawet najmniejsze zmiany na jej twarzy. Porównując poprzednie zdjęcia Siwiec z tymi najnowszymi, bez trudu można zauważyć znaczną zmianę, jeżeli chodzi o kształt nosa. 

Instagram/Natalia Siwiec

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News