Natalia Siwiec, nagrania erotyczne
instagram/nataliasiwiec.official/
Weronika Wasiak - 14 Grudnia 2019

Doniesienia o nagranych stosunkach płciowych Natalii Siwiec są wyjątkowo nieprzyjemne

Natalia Siwiec nagrała niezwykle intymne sceny. Doniesienia w tej sprawie docierają do coraz szerszego grona odbiorców, a emocje mogą być naprawdę różne. Niewielu mogło spodziewać się po niej czegoś takiego.

Natalia Siwiec przewija się w ostatnim czasie na językach Polaków i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Wszyscy mówią o nagranych przez nią intymnych scenach. Nawet najwięksi fani gwiazdy nie mogli przewiedzieć, że pewnego dnia ujrzą ją w tak intymnym wydaniu. Okazuje się, że dla samej zainteresowanej to również nie było łatwe.

Natalia Siwiec na nagraniach stosunku płciowego

Niektórzy wciąż mogli nie wiedzieć, że przez ostatnie miesiące Natalia prężenie działała nad poszerzeniem swojego portfolio, jednak nie chodzi wcale o kolejne sesje zdjęciowe. Jakiś czas temu modelka zdradziła, że od zawsze marzyła o zagraniu w pełnometrażowym filmie, co w końcu udało jej się spełnić.

Ziemniaki z jajkami są niezdroweNigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączeniaCzytaj dalej

Na ekrany kin trafi niebawem "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Macieja Kawulskiego i to właśnie tam fani celebrytki będą mogli podziwiać jej zdolności aktorskie. Natalia Siwiec długo skrywała w tajemnicy, że pojawi się na wielkim ekranie, ale gdy tylko z dumą obwieściła światu, jaką przyszło jej zagrać rolę, w mediach aż zawrzało. Bohaterka pojawi się w wielu scenach, a jej wątek nie będzie wcale poboczny. Co więcej, gwieździe przyszło odegrać sceny seksu, co było dla niej jako dla debiutantki największym wyzwaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotNiesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowejCzytaj dalej

Wyjątkowo nieprzyjemne doniesienia

Okazuje się, że choć Natalia niejednokrotnie brała udział w odważnych rozbieranych sesjach, sceny stosunku seksualnego były dla niej sporym problemem. Celebrytka miała blokadę przed odegraniem intymnych chwil z obcym mężczyzną i przed towarzyszącymi operatorami kamer czy dźwiękowcami. Siwiec nie skrywała, że została rzucona na głęboką wodę, a erotyczne sceny nie należały do najprzyjemniejszych.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Motyw potrójnej zbrodni ścina z nóg. Przełomowe wyznanie 18-letniego Marcela

- W twojej głowie kłębi się mnóstwo pytań: Jak masz zagrać taką scenę? Jak to będzie wyglądało? Jak to będzie, jak wszyscy ludzie zobaczą cię w takiej sytuacji? W ogóle jak to zrobić z partnerem, chłopakiem, którego nie znasz, udawać seks - mówiła.

Finalnie udało jej się jednak odegrać każdą z zapisanych w scenariuszu scen, w czym bez wątpienia pomógł jej filmowy partner Tomasz Włosok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  3. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  4. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  5. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  6. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

KobietaKażda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczekCzytaj dalej

Źródło: super express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News