Setki operacji. Nie uwierzycie, co się dzieje z Natalią Kukulską

Setki operacji. Nie uwierzycie, co się dzieje z Natalią Kukulską

Natalia Kukulska postanowiła zrobić swoim fanom prezent. Właśnie pokazała się w zupełnie odmienionej stylizacji - w nowych włosach i niekonwencjonalnym stroju. Poruszyła także temat operacji plastycznych. O co chodzi?

Natalia Kukulska Nowy Rok rozpoczęła pracowicie. Właśnie opublikowała nowy teledysk, który promuje jej płytę z 2017 toku "Halo tu Ziemia". Piosenkarka na rzecz koncepcji postanowiła całkowicie odmienić swój wizerunek.

Co Natalia Kukulska mówi o operacjach plastycznych? Piosenkarka wyraźnie skomentowała problem

Operacje plastyczne i zabiegi estetyczne stały się dla Kukulskiej tematem przewodnim zarówno piosenki, jak i teledysku, w którym wystąpiła. Gwiazda polskiej estrady postanowiła odnieść się do współczesnych trendów ingerencji w ciało. Na rzecz aranżacji całkowicie odmieniła się - występując w roli szefowej kliniki. - W chorym ciele chory duch, w gabinecie odnowy, toczy walkę dzień po dniu, by stał się cud - zaczyna swój utwór piosenkarka. Gwiazda postanowiła się także pochwalić zdjęciem z planu w swoich mediach społecznościowych. Na reakcję fanów nie musiała długo czekać. - Dziś premiera mojego nowego klipu „Rekonstrukcja”. W tym cały był ambaras, że się wszystkim chciało na raz. Dziękuję wspaniałej ekipie, która podjęła się tego wyzwania i włożyła tyle serca, pracy i zaangażowania - napisała pod zdjęciem, które udostępniła na Instagramie. - No to podnieśliście nas na duchu… jeśli ten rok tak się zaczyna to jestem ciekawa co będzie dalej! - pojawiło się w jednym z komentarzy. - Bardzo fajnie się ogląda zrobiony na wysokim poziomie teledysk czysty, przejrzysty wręcz sterylny, brawa dla całej ekipy - pojawia się dalej. - Świetna robota i ważny temat  - chwali internautka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Teledysk wyszedł super! Klip roku! Czekałam i się wyczekałam. Widać ciężką pracę włożoną w teledysk. Naprawdę jestem pod WIELKIM wrażeniem - zauważa fanka. - Świetny teledysk i piosenka ważna - odpowiedziała gwieździe fanka. Okazuje się, że Natalia Kukulska nie narzeka na brak pracy. Wokalistka wciąż koncertuje po Polsce i pracuje nad teledyskami do swoich piosenek. Nie wiadomo jednak, czy uda jej się przebić z "Rekonstrukcją" na listy przebojów. Z pewnością w jej powodzenie wierzą sympatycy talentu kobiety, którzy komplementują ją w ciepłych słowach. Natalia Kukulska Instagram/Natalia KukulskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Nowy rok zaczął się dla niej tragicznie. Polska gwiazda nie ma jak wrócić do Polski
  4. Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu
  5. Wielka gwiazda "Klanu" mogła w nim nigdy nie wystąpić! Nieznana przeszłość artystki
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News