Szczęśliwa Kukulska niedawno chwaliła się synem. Teraz czeka ją mocny cios

Szczęśliwa Kukulska niedawno chwaliła się synem. Teraz czeka ją mocny cios Źródło: screen/YouTube/Superstacja

Natalia Kukulska jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Ostatnio chętnie chwaliła się osiągnięciami swojego syna, który jest tegorocznym maturzystą. Do mediów dotarły informację, że piosenkarkę czeka wkrótce niezwykle bolesny cios.

Natalia Kukulska niezbyt chętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. W mediach było głośno przede wszystkim o sukcesach zawodowych oraz kolejnych projektach piosenkarki. Córka Anny Jantar jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie coraz częściej dzieli się kulisami swojej sławy i opowiada o życiu rodzinnym.

Nie da się ukryć, że wokalistka jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim jej zdjęcia z synem. Jan Dąbrówka jest już młodym mężczyzną, który w tym roku zdaje egzamin dojrzałości. Jak wynika z relacji Kukulskiej, jej syn bardzo dobrze spisywał się w szkole, a matury są dla niego jedynie formalnością.

Natalia Kukulska jest dumna ze swojego syna. Chłopak jest tegorocznym maturzystą

Natalia Kukulska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczęśliwa gwiazda zamieściła ostatnio zdjęcie ze swoim synem. Jest bardzo dumna z tegorocznego maturzysty:

- Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby - napisała gwiazda na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Jak się okazuje, Jan Dąbrówka ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Od października ma zamiar rozpocząć studia. W związku z tym szykuje się prawdziwa rewolucja. Dla słynnej piosenkarki może to oznaczać ogromny cios.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wokalistkę czeka ogromny cios. Syn planuje wyjazd na studia w USA

Nie jest tajemnicą, że syn Natalii Kukulskiej jest bardzo uzdolnionym młodym człowiekiem. Z egzaminami maturalnymi radzi sobie świetnie i ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Media dowiedziały się, że syn gwiazdy marzy o studiach w Stanach Zjednoczonych. Chciałby rozwijać swoje muzyczne zdolności, jednak prawdopodobnie wybierze anglistykę.

Natalia Kukulska bez wątpienia cieszy się z osiągnięć syna, jednak perspektywa wyjazdu napawa ją przerażeniem. Znajomi gwiazdy zdradzili, że wolałaby, aby chłopak wybrał studia w kraju:

- Ma do niego zaufanie. Jasiek jest odpowiedzialny, ale wolałaby, żeby byli bliżej siebie i mogli częściej się widywać - zdradził informator jednego z tabloidów.

Wiele wskazuje na to, że popularną wokalistkę czekają w najbliższym czasie bardzo trudne chwile.

Tak wygląda Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej:

Instagram/Natalia Kukulska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News