Natalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeń

Natalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeń Źródło: Instagram / natalia.kukulska

Natalia Kukulska raczej ceni sobie prywatność i rzadko daje fanom dostęp do swojego życia rodzinnego. Niedawno wokalistka opublikowała zdjęcie swojej córki.

Natalia Kukulska niezbyt często chwali się swoim prywatnym życiem, jednak niedawno udostępniła w sieci wyjątkowe zdjęcie swojej najmłodszej córki. Wielbiciele popularnej wokalistki są poruszeni fotografią, która pojawiła się na Instagramie gwiazdy.

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie

Popularna wokalistka zwykle niechętnie dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. Córka Anny Jantar raczej rzadko pojawia się na imprezach i niezbyt często pozuje na ściankach. Przed dziennikarzami chroni również swoją rodzinę. Dlatego fani kobiety są wyjątkowo poruszeni nowym zdjęciem, które udostępniła wokalistka.

- Wielka radość i święto od 3 lat! Laurka - nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017, ale oddaje to, co czujemy idealnie! - napisała pod swoją fotografią Natalia Kukulska.

Na czarno-białym zdjęciu internauci mogą zobaczyć wokalistkę w towarzystwie jej męża, Michała Dąbrówki. Mężczyzna ma na sobie garnitur i muszkę. Kukulska również ubrana jest elegancko, ma rozpuszczone włosy, a w nich delikatny wianek. W ramionach kobieta trzyma ich najmłodszą córkę, Laurę. Dziewczynka jest ubrana w sukienkę, a na głowie ma założoną ozdobę w postaci kokardki. Cała widoczna na fotografii trójka jest bardzo radosna.

Natalia Kukulska jest matką trójki dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poza najmłodszą w rodzinie Laurą, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka mają dwójkę innych dzieci, 19-letniego syna Jana i 14-letnią córkę, Annę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje uwielbiany aktor

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Wielbiciele popularnej wokalistki są wyjątkowo wzruszeni jej pięknym, rodzinnym zdjęciem, którym postanowiła podzielić się z nimi z okazji urodzin córki. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy od użytkowników sieci. Życzenia dziewczynce złożyła m.in. aktorka Małgorzata Socha.

- Kochana nasza Laurko, jeszcze więcej miłości - jeśli to możliwe! Wszyscy Cię kochamy - napisała Socha pod zdjęciem.

- Cudne emocje, piękne zdjęcie. Wszystkiego, co najpiękniejsze, dla córeczki - dodała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Mało kto wie, co łączy Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Sochę. Mają wspólną miłość
  5. Żona podała mężowi śmiertelną miksturę, nie miał żadnych szans. Niewiarygodne, jaki zawód wykonuje kobieta

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News