Nasz nowy dom gwiazda wyjawiła gorzką prawdę
Materiały prasowe program "Nasz nowy dom"
Joanna Szwalikowska - 4 Października 2020

Gwiazda "Nasz nowy dom" zdradziła gorzką prawdę. Widzowie nie mieli pojęcia, porażająco smutne

Program "Nasz nowy dom" skupia się na niesieniu pomocy rodzinom, które zostały poszkodowane przez los. Ich domy nie nadają się do bezpiecznego i spokojnego życia, dlatego ekipa programu pomaga im stanąć na nogi poprzez remont lokalu. Jedna z gwiazd programu zdecydowała się zdradzić niewiarygodnie smutną prawdę.

Katarzyna Dowbor oraz cała ekipa programu "Nasz nowy dom" po raz kolejny niesie pomoc rodzinom, których miejsce zamieszkania nie nadaje się tego, by wieść tam spokojne oraz bezpieczne życie. Są to osoby w pewien sposób poszkodowane przez los i nie będące w stanie samodzielnie zapewnić sobie remontu. Jedna z gwiazd programu wyjawiła smutną prawdę na temat rodzin występujących w programie.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Gwiazda programu "Nasz nowy dom" wyjawiła smutną prawdę na temat rodzin występujących w programie

Maciej Pertkiewicz to architekt w programie "Nasz nowy dom". W ostatniej rozmowie z Katarzyną Nowakowską z portalu "Onet" wyznał smutną prawdę na temat rodzin, które potrzebują pomocy w kwestii swoich domów. Jak się okazuje, pomoc ze strony lokalnych władz czy sąsiadów pojawia się dopiero po wizycie ekipy programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- I nikt nie reaguje, są niewidzialni dla otoczenia. Pomoc zaczyna się często dopiero po naszej wizycie. Dopiero wtedy sąsiedzi czy lokalne władze zaczynają się jakoś organizować i myśleć, co można zrobić, by tym ludziom pomóc - opowiadał architekt w rozmowie z Katarzyną Nowakowską. Bardzo często potrzebujące rodziny są w pewnym stopniu odizolowane od społeczności i zazwyczaj niestety nikt nie usiłuje im w jakikolwiek sposób pomóc.

Maciej Pertkiewicz oraz ekipa programu bardzo ubolewa nad tym, że nie są w stanie pomóc wszystkim potrzebującym. Niestety w przypadkach kiedy lokal okazuje się kwaterunkowy lub rodzina nie jest w stanie dowieść swoich praw do domu, ekipa nie jest w stanie wyremontować domu. Takie ograniczenia prawne są nie do obejścia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Jak przyznał architekt w rozmowie z Katarzyną Nowakowska z grupy "Onet", najtrudniejszym dla niego momentem jest, kiedy nie są w stanie pomóc rodzinie, ponieważ ich dom jest w tak złym stanie, że nadaje się jedynie do rozbiórki. To najtrudniejsze decyzje dla ekipy programu. Niestety potrzebujących rodzin w Polsce jest bardzo dużo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, dodatkowe pieniądze do emerytury dla specjalnej grupy Polek i Polaków. Chodzi o setki złotych
  2. Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News