Julia Wróblewska karierę aktorską zaczynała jako kilkuletnia dziewczynka, jednak od tamtego czasu minęło już sporo czasu, a 19-letnia gwiazda wyrosła na piękną kobietę. W najnowszym wywiadzie Wróblewska poruszyła m.in. kwestię nagich zdjęć, a także ujawniła, jak trudne jest życie człowieka, który od najmłodszych lat pozbawiony jest prywatności.

Aktorka jest obecna w show-biznesie już od dekady, a karierę zaczynała jako mała dziewczynka w filmie „Tylko mnie kochaj” u boku Macieja Zakościelnego. Dziś znana jest telewidzom głównie z roli w serialu „M jak miłość”. Poza występami na srebrnym i szklanym ekranie, młoda aktorka słynie również z dużej aktywności w mediach społecznościowych.

Nagie zdjęcia? Wróblewska nie mówi nie

Młoda aktorka chętnie prezentuje swoje wdzięki na Instagramie, a ostatnio zdecydowała się nawet na zdjęcie topless. W wywiadzie dla fakt.pl Wróblewska zdradza, czy zamierza wystąpić w erotycznej sesji zdjęciowej. Jej odpowiedź pozostawia sporą nadzieję amatorom jej urody.

– Na rozbieraną sesję w magazynie dla mężczyzna zdecydowanie jest za wcześnie! Poczekajmy parę lat! (śmiech). A pozowanie topless? Na tym zdjęciu było widać tylko… plecy. Ale jakiego narobiły zamieszania w mediach – mówi Wróblewska.

Nastoletnia gwiazda „M jak miłość” ujawnia również, że życie pozbawione prywatności od najmłodszych lat potrafi mocno dać w kość.

Trudno mi czegoś żałować, bo dorastałam bez tej prywatności. Traktuję to jako rzecz normalną, powiem więcej – przyzwyczaiłam się do tego. Czasami nie jest to łatwe. Trochę zazdrościłam tego, że moje koleżanki miały tę prywatność. Ale to cena bycia osobą publiczną. Muszę się liczyć z tym, że zostanę sfotografowana zawsze, gdy opuszczam swój dom. Jasne, że to trudne dla tak młodej osoby jak ja – opowiada w wywiadzie dla fakt.pl.

10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

 

...

Zobacz również