Dziewczynki szły do szkoły, niebezpieczeństwo pojawiło się nagle. Pilnie wylądowały w szpitalu

Dziewczynki szły do szkoły, niebezpieczeństwo pojawiło się nagle. Pilnie wylądowały w szpitalu Źródło: twitter/dolnoslaska_policja/

Nastolatki szły do szkoły, a żadna z nich nie podejrzewała, że nim do niej dotrą, wydarzy się coś takiego. Niespodziewanie pojawiło się niebezpieczeństwo, przez które musiały niezwłocznie trafić do szpitala.

Nastolatki z Bartoszyc przeżyły koszmar. Gdy szły do szkoły, nagle uderzył w nie samochód. Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby, które zajęły się poszkodowanymi, udzielając im wstępnej pomocy na miejscu tragedii, a później transportując do szpitala. Wszczęto dochodzenie, a już chwilę później pojawiły się wstępne ustalenie w sprawie winnego wypadku. 

Nastolatki szły do szkoły, gdy nagle wydarzyło się coś strasznego. Pilnie trafiły do szpitala 

Do zdarzenia doszło w Bartoszycach, w województwie warmińsko-mazurskim, w poniedziałek około godziny 7:40. Trzy dziewczynki w wieku od 13 do 14 lat kierowały się wówczas do szkoły dokładnie tą samą drogą, co zawsze. Gdy przechodziły na przejściu dla pieszych na ulicy Bema, nagle nadjechał 66-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Citroen, i uderzył w nastolatki. 

Jak donosi Fakt, opierając się o informacje przekazywane przez funkcjonariuszy obecnych na miejscu, tylko dwie nastolatki ucierpiały w całym zdarzeniu, natomiast trzecia nie odniosła żadnych obrażeń. Natychmiast wezwano pogotowie, które zabrało poszkodowane do szpitala, gdzie zostały objęte odpowiednią opieką medyczną. 

- 13-latka trafiła do szpitala w Bartoszycach, ma lekkie obrażenia. 14-latka z urazem głowy została przetransportowana do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Dziewczynka straciła przytomność po wypadku – powiedziała dla Faktu mł. asp. Marta Kabelis z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa 

Policja niezwłocznie wszczęła dochodzenie próbując ustalić, czy to 66-kierowca jest winny wypadku. Przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Sprawdzono dokładnie drogę oraz panujące wówczas warunki atmosferyczne, które nie ograniczały widoczności. Według wstępnej teorii funkcjonariuszy, to mężczyzna odpowiada za tragedię, a powodem miało być jego niezastosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Jedną z pierwszych czynności policji było zatrzymanie jego prawa jazdy, natomiast o dalszym losie kierowcy zadecyduje przebieg śledztwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono poszczególne wyniki głosowania na Eurowizji, wiadomo od kogo Polska dostała najwięcej głosów. Niebywałe, nikt by się nie spodziewał
  2. Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra
  3. Prosty przepis na ciasto lepsze niż zwykły makowiec dzięki tajnemu składnikowi! Jest lekkie i aksamitne, zrobi furorę na świątecznym stole
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: fakt 

Następny artykuł