Zaginęły dwie nastolatki. Od ponad miesiąca nie dały znaku życia, potrzebna jest pomoc

Zaginęły dwie nastolatki. Od ponad miesiąca nie dały znaku życia, potrzebna jest pomoc Źródło: materiały policyjne

Dwie nastolatki nagle zniknęły bez śladu. Od ponad miesiąca nie dały żadnego znaku życia, Trwają intensywne poszukiwania, a rodzina błaga o pomoc. Każda informacja może okazać się kluczowa.

Dwie nastolatki z katowickiego domu dziecka przepadły bez śladu. Ani rodzina, ani przyjaciele nie wiedzą, gdzie mogą obecnie przebywać i co mogło się stać. Dziewczyny nie kontaktują się z bliskimi ani z placówką, którą opuściły. Wszyscy mają nadzieję, że jeszcze uda je się odnaleźć całe i zdrowe. Każdy kolejny dzień poszukiwań nie przynosi jednak żadnych rezultatów. 

Potrzebna pomoc. Zaginęły dwie nastolatki

O zaginięciu dwóch dziewczyn informuje Wprost.pl, powołując się na wcześniejsze komunikaty policji z Katowic. Funkcjonariusze opublikowali w mediach zdjęcia nastolatek z prośbą o jakąkolwiek informację dotyczącą możliwego miejsca ich pobytu. 16-letnia Wiktoria Długosz i 17-letnia Oliwia Kulik ostatnio widziane były 9 czerwca tego roku. Od tamtej pory nie dały żadnego znaku życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wstępnych teorii śledczych, nastolatki mogą przebywać na terenie Mysłowic, Konina lub wyjechały do pracy zarobkowej w jednej z nadmorskich miejscowości. Funkcjonariusze jednoznacznie nie wykluczają jednak, że mogło dojść do tragedii, dlatego każdy, kto posiada informacje o zaginionych, wie, gdzie mogą przebywać lub w ostatnim czasie się z nimi kontaktował, jest proszony o zgłoszenie się na najbliższy komisariat policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady

2. Pedofil został zamknięty w więzieniu na 25 lat. Po wyjściu na wolność wykorzystał małą dziewczynkę

16-letnia Wiktoria ma około 165 cm wzrostu oraz ciemne włosy. W dniu, gdy widziano ją po raz ostatni, miała jednoczęściową piżamę koloru różowego. Z przekazywanego do mediów opisu wynika, że dziewczyna utyka na jedną nogę. 

Z kolei 17-letnia Oliwia ma około 170 cm wzrostu oraz czarne, długie włosy. Ma również kolczyk w nosie, a w dniu zaginięcia miała na sobie czarną piżamę w białe kropki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News