Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata Źródło: .

Nastolatki były przetrzymywane siłą przez okrutnego mężczyznę, który robił z nich swoje niewolnice. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o jego śmierci. Zmarł jeden z najbogatszych ludzi na świecie.

Nastolatki były wykorzystywane seksualnie przez jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, o czym jakiś czas temu dowiedział się cały świat. Momentalne wszczęto postępowanie, w związku z czym milioner został skazany na karę pozbawienia wolności. O jego przypadku mówiły tysiące osób, a dziś dowiedzieliśmy się, że odbywający karę w więzieniu mężczyzna nie żyje.

Wiele osób zastanawia się, jaki jest powód tajemniczej śmierci bogacza, o którym w pewnym momencie mówił cały kraj. Media podały nieoficjalne, szokujące przyczyny odejścia milionera odbywającego karę więzienia, ale póki co nie zostały one potwierdzone przez policję. Jeżeli jednak prawdopodobny scenariusz potwierdzi się, to pojawi się znacznie więcej wątpliwości.

Nastolatki były traktowane jak niewolnice

Dziś z samego rana dowiedzieliśmy się, że nie żyje Jeffrey Epstein, jeden z najbogatszych obywateli Stanów Zjednoczonych. Ostatnio mężczyzna przebywał w więzieniu w związku z karą za przestępstwa na tle seksualnym. Jak się dowiedzieliśmy w trakcie procesu, milioner wykorzystywał nastolatki i był w stosunku do nich wyjątkowo okrutny, w związku z czym kara dla niego była bardzo dotkliwa. Wśród jego ofiar były nawet 14-letnie dziewczęta.

Wiele osób wyrażało swoją złość w związku z tym, że bogacz wiele lat temu pozostawał w bliskich stosunkach z Donaldem Trumpem, którego uważał za swojego przyjaciela. Ostatnio jednak obecny prezydent stanowczo odciął się od przestępstw popełnianych przez znajomego. Mimo wszystko w internecie pojawia się wiele nagrań przedstawiających obu biznesmenów w trakcie imprezy.

Jeffrey Epstein wykorzystywał seksualnie nastolatki

Milioner w lipcu miał próbować popełnić samobójstwo, w związku z czym postanowiono przenieść go do celi, która będzie uważniej pilnowana przez strażników. Teraz wiemy jednak, że nadzór nie przyniósł oczekiwanych efektów. Jak twierdzą zgodnie zagraniczne media, Amerykanin najprawdopodobniej powiesił się. Wciąż ustalane są kluczowe fakty.

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co nie doczekaliśmy się potwierdzenia samobójstwa milionera przez policjantów, lecz gdy śledztwo w celi dobiegnie końca, z pewnością pojawią się oficjalne informacje. Media są jednak przekonane o tym, że Epstein popełnił samobójstwo. Mężczyzna miał 66 lat, a karę pozbawienia wolności odbywał od lipca. W 2005 roku spędził 13 miesięcy w więzieniu za podobne przestępstwa.

  1. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  2. Biały lew i biała tygrysica zostali właśnie rodzicami. Ich dzieci to ósmy cud świata
  3. Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez
  4. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  5. Syn Joanny przyszedł na ślub matki. Przez pewien szczegół weselnicy zmieszali go z błotem

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu