Nastolatki z Pomorza zastawiły okrutną pułapkę na ścieżce rowerowej. Nadziało się 6-letnie dziecko

Nastolatki z Pomorza zastawiły okrutną pułapkę na ścieżce rowerowej. Nadziało się 6-letnie dziecko Źródło: Screen / Facebook/ Stoją Stargard

Nastolatki ze Stargardu wymyśliły sobie najgorszą możliwą wakacyjną zabawę. W jej wyniku ucierpiało sześcioletnie dziecko. Teraz sprawcy odpowiedzą za swoje karygodne zachowanie.

Nastolatki ze Starogardu w województwie zachodniopomorskim, musiały się mocno nudzić w lato. Być może brak zajęć w szkole popchnął je do tego, by zalegające pokłady swojej kreatywności uwolnić w innym kierunku. Zdecydowały się na najgorszy możliwy sposób i teraz odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Ofiarą niemądrych zabaw jest bowiem sześcioletnie dziecko.

Nastolatki przygotowały pułapkę. Skuteczną w działaniu

Dwie dziewczyny zostały zatrzymane przez policję w Stargardzie za przygotowanie pułapki na trasie ścieżki rowerowej. Pułapka była prosta, acz niebywale skuteczna. Nastolatki rozpięły bowiem linkę między znakami drogowymi, które stały po obu stronach trasy dla rowerów. W tak przygotowaną pułapkę złapało się małe dziecko. Teraz twórczynie niebezpiecznej instalacji poniosą odpowiedzialność.

Ofiarą pułapki padło sześcioletnie dziecko. Matka dziecka napisała o wydarzeniu na Facebooku w grupie "Stoją! Stargard". Ostrzegła, że na trasie na osiedlu Giżynek wisi rozpięta linka. Niestety, dziewczynka nadziała się na sznurek.

Reakcja mieszkańców. Niebezpieczne nastolatki przyłapane

Dziewczyny zostały przyłapane na gorącym uczynku. Wszystko dzięki sprawnej reakcji mieszkańców. Sprawę bowiem nagłośniono na facebookowym profilu "Stoją! Stargard".

- Tragedia dziś kolejny raz, ktoś zawiązał żyłkę na drodze rowerowej! Mamy inne zdjęcia, sprawa zostaje zgłoszona przez policję! Społeczność Stoją! Stargard zabrała zdjęcia, a my dysponujemy też już filmem! - pisali admini profilu.

Jeden z mieszkańców miasta przyłapał nastolatki w trakcie rozwieszania liny-pułapki i zrobił im zdjęcia. Są też dostępne na Facebooku grupy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oczywiście to co się wydarzyło, ze sznurkiem, żyłką. Na ścieżce rowerowej nie mogę tego pojąć. Jak trzeba być zepsutym aby coś takiego móc zrobić. Świadomie narazić kogoś na uszczerbek zdrowia. ŚWIADOMIE! - napisał założyciel profilu, Michał Łozowski.

- Sam komunikat, zagrożenia życia. Możliwość złapania kogoś kto świadomie chciał czyjejś krzywdy! Super reakcja naszego grupowicza Adama, dodał na naszą grupę idealne zdjęcia pokazujące jak dwie osoby zawiązują coś na słupkach! Zarazem dostaliśmy film zawieszonej żyłki, sznurka - opisywał admin.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Materiały zostały przekazane policji, która zatrzymała obie dziewczyny. Jedna z nich jest pełnoletnia.

- Te kobiety w zależności od kwalifikacji czynu, którego się dopuściły, poniosą konsekwencje - zapewnia Łukasz Famulski z policji w Stargardzie w rozmowie z serwisem gs24.pl.

\

Źródło: Facebook/ Stoją Stargard

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Mężczyzna z siostrzeńcem wyciągnęli z wody starą torebkę. Jej zawartość wprawiła ich w osłupienie
  4. Rodzice Roksany Węgiel wzięli córkę na poważną rozmowę i powiedzieli jej kilka słów prawdy. Współpracownik 14-latki ujawnia szczegóły
  5. Do sieci trafiło zdjęcie Wiśniewskiego w objęciach Dominiki Tajner. Zostało zrobione wczoraj

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News