Nastolatka sprzedaje swoje dziewictwo. "Wystarczy kieliszek wina"

Nastolatka sprzedaje swoje dziewictwo. "Wystarczy kieliszek wina"

Handel dziewictwem to wyjątkowo niepokojący trend, który staje się coraz bardziej popularny wśród młodych kobiet z mniej zamożnych krajów, które pragną lepszego życia. Niedawno dołączyła do nich 18 - letnia Aleexandra.

Aleexandra Kafer pochodzi z Rumunii. O dziewczynie zrobiło się głośno w zeszłym roku za sprawą występu w brytyjskiej telewizji, w której to zadeklarowała chęć sprzedaży swojej cnoty za nie mniej niż milion euro.

  - Myślę, że to wyłącznie biznes, a nie emocje. Myślę, że wszystko pójdzie dobrze. Wystarczy kieliszek wina, żebym się rozluźniła - przekonywała.

Pieniądze miała przeznaczyć między innymi na dom dla rodziców. Nie wywołało to jednak entuzjazmu wśród widowni. Wprost przeciwnie. Pomysł ten spotkał się z wielkim oburzeniem zarówno ze strony widzów, jak i rodziny samej zainteresowanej, która zagroziła, że jeśli dziewczyna naprawdę to zrobi, wyrzekną się jej.

Niestety dziewczyna zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wystawiła swoje dziewictwo na aukcję za pomocą jednej z agencji towarzyskich, która otrzymała 20% z wpłaconej za Aleexandrę kwoty. Zeszłoroczny występ i kontrowersje z nim związane wpłynęły na znaczny wzrost ceny.

Zwycięzcą licytacji został biznesmen z Hong Kongu, który zapłacił aż 2,3 mln euro.

  - Nigdy nawet nie marzyłam o tym, że oferta będzie tak wysoka. To naprawdę spełnienie moich marzeń. Zdecydowanie wolę stracić moje dziewictwo w ten sposób, niż z chłopakiem, który prędzej czy później i tak by mnie zostawił. Podejrzewam, że wiele dziewczyn uważa podobnie - napisała na stronie z aukcją.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News