Nastolatka została aresztowana za pedofilię. Wstrząsająca historia

Nastolatka została aresztowana za pedofilię. Wstrząsająca historia Źródło: Fot. Pixabay

Nastolatka aresztowana za pedofilię? Choć brzmi to jak nieśmieszny żart, to taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Dziewczyna w momencie popełnianych czynów miała 17 lat i pracowała w żłobku. Postawionych zostało jej aż 16 zarzutów.

Nastolatka trafiła do aresztu, w którym pozostanie do momentu rozprawy, która odbędzie się dopiero 4 stycznia 2019 roku. Jak poinformowała brytyjska gazeta "The Sun", dziewczyna przyznała się do zarzucanych jej czynów. Oskarżona Sophie Elms mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie opiekowała się dziećmi w miejscowej placówce wczesnoszkolnej.

Nastolatka nie może korzystać z mediów społecznościowych

Sędzia, który będzie prowadził sprawę pedofilki, wydał 18-latce zakaz korzystania z mediów społecznościowych. Wcześniej dziewczyna była niezwykle aktywną osobą w Internecie, jednak jak podkreśla mężczyzna, zakaz ten ma uchronić zarówno podejrzaną, jak i rodziny pokrzywdzonych dzieci. Areszt również ma być jedną z form zapobiegania nieprzyjemnym sytuacjom, które mogłyby spotkać oskarżoną na wolności. Jak ustalili śledczy, mimo iż dziewczyna pracowała w żłobku, to zakazane czyny odbywały się poza nim. Oskarżona przyznała się do tego, że w okresie między grudniem 2016, a marcem 2018 roku dopuściła się molestowania dwóch chłopców - dwulatka oraz trzylatka. Dziewczyna robiła to za pomocą palców oraz języka. Ponadto obmacywała chłopców i robiła im nagie zdjęcia, które później upubliczniała w sieci. Oskarżona Sophie Elms nie wytłumaczyła co kierowało nią w momencie popełniania zakazanych czynów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza dziećmi były też zwierzęta

W domu 18 latki zabezpieczono również treści o charakterze zoofilii. Na komputerze dziewczyny znajdowały się bowiem filmy pornograficzne przedstawiające stosunek seksualny człowieka ze zwierzęciem. Obrońca dziewczyny tłumaczy jej zachowanie tym, że w momencie popełnianych przestępstw miała zaledwie 17 lat. Niestety, argumenty związane z młodym wiekiem mogą okazać się zbyt słabe, aby wybronić dziewczynę z aż 16 zarzutów. Wyrok w tej sprawie zapadnie w styczniu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojewódzki zdradził kulisy swojego romansu z dziecięcą gwiazdą Klanu! Fani w szoku
  2. Córka Kaczyńskiej opublikowała niesamowicie prywatne zdjęcia. Mama będzie wściekła?
  3. Przemówienie Kaczyńskiego wstrząsnęło Polską. „Poza tymi najbardziej chorymi, najbardziej zaciekłymi”
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News