Nastolatka podpaliła się w szkole i wyskoczyła przez okno. Dramatyczne doniesienia z zagranicznej placówki

Nastolatka podpaliła się w szkole i wyskoczyła przez okno. Dramatyczne doniesienia z zagranicznej placówki Źródło: Fleimax

Nastolatka podpaliła się w czasie trwania popołudniowych zajęć w szkole, po czym wyskoczyła z okna. Zagraniczne media podały, że jest w stanie krytycznym.

Nastolatka spędzała popołudnie w szkole. Francuskie media poinformowały, że podczas zajęć w liceum Georges'a Clemenceau w Villemomble, jedna z uczennic podpaliła się, a później wyskoczyła przez okno. Dziewczyna trafiła do szpitala, jej stan lekarze oceniają jako krytyczny.

Nastolatka uczestniczyła w popołudniowych zajęciach w szkole. Nagle stanęła w płomieniach

Francuskie media przekazały dramatyczne wieści z ich kraju. 18-latka z Villemomble w podparyskim departamencie Sekwana-Saint-Denis, podpaliła się w czasie popołudniowych lekcji w lokalnym liceum Georges'a Clemenceau. Dziewczyna przebywała w klasie z innymi uczniami i nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Nagle stanęła cała w płomieniach, po czym wyskoczyła przez okno z pierwszego piętra. Jej koledzy i kadra nauczycielska byli w szoku.

- Wyglądała jak ludzka pochodnia, krzyczała: "pomóżcie mi, pomóżcie mi!" - powiedziała w rozmowie z dziennikiem "L'express" jedna z jej koleżanek z klasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka została przetransportowana śmigłowcem do lokalnego szpitala

Na pomoc poszkodowanej uczennicy natychmiast rzucili się nauczyciele z kocami. W tym czasie do szkoły wezwano służby ratunkowe. Dziewczyna została przetransportowana przez strażaków do szpitala za pomocą śmigłowca. Z doniesień wynika, że znajduje się w stanie krytycznym, lekarze nie podali jednak dokładniejszych szczegółów o odniesionych przez nią obrażeniach.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Według ustaleń zagranicznej agencji AFP, 18-latka cierpiała na zaburzenia psychiczne. Zdaniem jej kolegów z klasy, już wcześniej miała podejmować próbę samobójczą. Sprawę bada lokalna policja, na razie nie wiadomo jednak, jakie motywy dokładnie kierowały dramatycznym zachowaniem nastolatki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News