Nastolatka wysłała mamie zdjęcie z sypialni w akademiku. Pożałowała, zapomniała schować jednej rzeczy

Nastolatka wysłała mamie zdjęcie z sypialni w akademiku. Pożałowała, zapomniała schować jednej rzeczy Źródło: Unsplash/Christopher Jolly

Nastolatka nie zdawała sobie sprawy z tego, co robi. Wysłała mamie jedynie "niewinne" jej zdaniem zdjęcia swojego łóżka, obok którego leżał jednak pewien wiele mówiący o jej życiu erotycznym przedmiot. Spostrzegawcza mama zdołała go wypatrzeć, co wywołało u dziewczyny olbrzymi wstyd, jakiego nie czuła jeszcze nigdy wcześniej.

Nastolatka opublikowała zdjęcie w Internecie, które bardzo nie spodobało się w szczególności mamie dziewczyny z powodu znajdującego się tam kontrowersyjnego szczegółu. Kobieta w mgnieniu oka zareagowała na fotografię, pisząc bezpośrednio pod nią komentarz informujący, że zauważyła intymny przedmiot, który nastolatka przed zrobieniem zdjęcia z pewnością powinna była schować w szufladzie. Choć dziewczyna próbowała jakoś wybrnąć z niezręcznej sytuacji, to jednak nie wyszło jej to najlepiej. Co takiego znajdowało się na zdjęciu? Będziecie zadziwieni.

Nastolatka pochwaliła się zdjęciem w sieci, które udostępniono już setki razy. Wszystko z powodu pewnego rzucającego się w oczy szczegółu

Dziewczyna po czasie sama przyznała bijąc się w piersi, że nie przemyślała swojej, bądź co bądź, głupiej decyzji o publikacji popularnego obecnie w sieci zdjęcia. Była nierozważna i nie sprawdziła dokładnie co tak naprawdę publikuje i udostępnia - m.in. swojej mamie, którą miała w znajomych. Nastolatka chciała pochwalić się jedynie swoim łóżkiem, które zakupiła w Internecie. Świetnie urządzona sypialnia także wydawała się dziewczynie godna podziwu i pokazania znajomym.

Niestety, z tego wszystkiego nastolatka zapomniała ukryć pewien dość intymny przedmiot, który wisiał na krawędzi jej łóżka. Przedmiot, który bardzo wiele mówi o jej życiu seksualnym - twierdzą internauci. Dziewczyna zostawiła bowiem kajdanki, których nie włożyła do szuflady, co niestety zostało zauważone i szybko stało się centralną częścią zdjęcia. Nie trzeba było specjalnie przyglądać się fotografii, aby zobaczyć, że coś jest tam nie tak. Mama nastolatki, jakby pecha w życiu dziewczyny jeszcze było za mało, zauważyła ten szczegół jako pierwsza i skomentowała jej publikację.

 - Wszystko ładnie, ale co wisi na tym łóżku. To są kajdanki? Po co ci kajdanki? - zastanawia się zszokowana i wyraźnie zatroskana mama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Choć dziewczyna próbowała wybrnąć z sytuacji, to robiła to jednak bezskutecznie. Choć próbowała tłumaczyć matce, że tak naprawdę wisi tam coś zupełnie innego, to jednak jej mama nie chciała dać wiary "jej bajce". Od tamtego czasu dziewczyna zawsze czerwieni się, gdy patrzy mamie w oczy.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Źródło: WP Parenting

Następny artykuł