Ginekolog podał dziewczynie drinka podczas badania. Gdy opuściła gabinet, dotarło do niej, że została zgwałcona

Ginekolog podał dziewczynie drinka podczas badania. Gdy opuściła gabinet, dotarło do niej, że została zgwałcona Źródło: .

Nastolatka nigdy w życiu nie spodziewała się, że jej wizyta u ginekologa, zakończy się tak tragicznie. Na początku nic nie zwiastowało niebezpieczeństwa. Niestety, lekarz wykorzystał 19-latkę po tym, jak podał jej alkohol.

Nastolatka wybrała się na badania kontrolne do ginekologa. Myślała, że to będzie zwykła, rutynowa wizyta. Jednak to spotkanie z lekarzem na zawsze pozostanie w jej pamięci. Dziewczyna nie może poradzić sobie z traumatycznymi wydarzeniami do dziś, mimo że od tragicznego dnia minęło już kilka lat. Cała historia miała miejsce we Wrocławiu. Dopiero teraz sprawa trafiła do prokuratury. 

Nastolatka została odurzona przez ginekologa

Lekarz od początku miał plan, aby wykorzystać młodą dziewczynę. Na początku badania podał jej drinka, który spowodował, że nastolatka została odurzona. Kiedy zorientował się, że 19-latka nie jest już w pełni sił, zaczął dotykać ją w miejsca intymne w sposób, który na pewno nie wyglądał jak badanie ginekologiczne, a miał ewidentny podtekst seksualny. 

Dziewczyna zgłosiła się na policję, ale sprawa szybko została umorzona. Dopiero po latach została podjęta na nowo. Lekarz, który "badał" pacjentkę, został zatrzymany. Sąd zadecydował, że mężczyzna musi wpłacić kaucję w wysokości 120 tysięcy złotych. Do tego nie może opuszczać kraju i ma stały dozór policyjny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według relacji mediów, może się okazać, że to nie jedyna napaść tego lekarza. Już w 2013 roku prokuratura otrzymała doniesienie, że ginekolog wykorzystał seksualnie kobietę. Zachowanie mężczyzny daleko zatem wybiega od kompetencji lekarskich. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
2. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu

Przez takie karygodnie zachowania, młode kobiety bardzo często obawiają się wizyty u ginekologa. Lekarz ma obowiązek badania w taki sposób, aby nie naruszać strefy komfortu i bezpieczeństwa kobiety. Na szczęście zdecydowana większość specjalistów to profesjonaliści, którzy nie mają nic wspólnego z zachowaniem ginekologa z Wrocławia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News