Lekarz podczas porodu nagle zadał zdumiewające pytanie 12-letniej córce kobiety. Cała rodzina aż zamilkła

Lekarz podczas porodu nagle zadał zdumiewające pytanie 12-letniej córce kobiety. Cała rodzina aż zamilkła Źródło: Facebook

Nastolatka została postawiona przed poważnym wyborem w czasie porodu własnego braciszka. Dziewczyna musiała podjąć bardzo odpowiedzialną decyzję. Nie mogła się spodziewać, że lekarze postawią ją przed aż tak poważnym dylematem.

Nastolatka bardzo chciała być przy swojej mamie w tym ważnym dniu. Cała rodzina nie mogła doczekać się narodzin kolejnego dziecka, ale dla 12-letniej dziewczyny sprawa była wręcz niewyobrażalnie bliska sercu. Na tyle bliska, że postanowiła być na sali operacyjnej wraz z ojcem. Nie mogła się spodziewać, że gdy poród przestanie przebiegać zgodnie z oczekiwaniami lekarzy, ona odegra kluczową rolę.

Nastolatka odebrała poród 

Dede Carraway, czyli mama dzielnej Jacee, od dawna przygotowywała się do narodzin syna. Wraz z nią przygotowywała się jej dwunastoletnia córka. Dziewczyna postanowiła, że pojawi się na sali porodowej. Procedura przeszła wszystkie jej oczekiwania. Nigdy nie widziała tylu lekarzy i położnych w jednym miejscu. Wydawało jej się niemożliwe, aby ci wszyscy ludzie byli konieczni, aby na świat przyszło jedno, malutkie dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy mama Jacee zaczęła rodzić, główny lekarz spojrzał na nią i zadał niesamowite pytanie. Zaoferował jej, aby to ona odebrała poród. Dziewczynka nie miała za wiele czasu na decyzję. Spojrzała na swojego ojca, który bez słowa skinął głową. Potem zaczęła zakładać gumowe rękawiczki.

Poród nie przebiegł gładko

Jak się wkrótce okazało, zabieg nie należał do najłatwiejszych. Pojawił się problem ze środkiem znieczulającym. W efekcie tego Dede przeżywała okropny ból. Dzięki temu, że blisko niej byli córka i mąż, okropne chwile stały się odrobinę łatwiejsze do zniesienia.

- Tato pozwolił mi wyciągnąć braciszka na świat… z początku sądziłam, że to jakieś żarty, ale to działo się naprawdę! Odebrałam poród! Niemało się nadenerwowałam - powiedziała po wszystkim dziewczynka.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Do tej pory Jacee marzyła o tym, aby zostać weterynarzem, jednak biorąc pod uwagę niesamowite doświadczenie na sali porodowej, przyznała, że niewykluczone, że zastanowi się nad zmianą ścieżki kariery. Udzielenie pomocy przy narodzinach nowego członka rodziny to doświadczenie, które zatrzyma na zawsze w sercu.

- To była najpiękniejsza chwila w moim życiu - przyznała wzruszona nastolatka w rozmowie z mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd ZMIENIA ZASADY dotyczące emerytur. Jedni zyskają dużo więcej, inni stracą
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Kasia Cichopek zabłysnęła niezwykłym wyczuciem stylu. Pokazała się w swetrze, który każda kobieta powinna mieć w szafie na jesień 2019
  4. 3 znaki zodiaku, które nigdy nie powinny mieć partnera. Ich życie będzie o wiele lepsze bez drugiej połówki
  5. Andrzej zobaczył suknię ślubną córki i zamarł, choć była zjawiska. Potem spojrzał na kreację żony i aż ukląkł

źródło: lolmania

Następny artykuł