Dramat na dożynkach. Mężczyzna zgwałcił nastolatkę

Dramat na dożynkach. Mężczyzna zgwałcił nastolatkę Źródło: Fot. Pixabay.com

Nastolatka przeżyła prawdziwą traumę na lokalnych dożynkach. Miała paść ofiarą gwałciciela, a policji już udało się zatrzymać potencjalnego sprawcę. Sprawa trafiła do prokuratury, śledztwo jest w toku.

Nastolatka, idąc na lokalnie organizowane dożynki, nie czuła się zagrożona. Także mieszkańcy byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, do czego doszło w trakcie obchodów popularnego święta ludowego. Mężczyźnie miały puścić hamulce i dopuścił się ohydnego czynu.

Nastolatka miała zostać zgwałcona na dożynkach

Do popełnienia przestępstwa doszło na terenie województwa lubelskiego, w gminie Lubartów około 25 kilometrów od Lublina. 15 sierpnia w pobliskim Skrobowie, na boisku klubu sportowego, zorganizowane zostały gminne dożynki. Młodociany, bo 20-letni sprawca, miał przemocą zmusić 13-letnią dziewczynę do obcowania płciowego.

Sprawa trafiła na policję oraz do prokuratury. W piątek ofiara złożyła zeznania, a już dzień później doprowadzono oskarżonego przed oblicze sądu rejonowego w Lubartowie. Po wstępnych ustaleniach śledczych, w trakcie pierwszej rozprawy zdecydowano o zastosowaniu wobec 20-latka trzymiesięcznego aresztu zapobiegawczego.

Sprawa obecnie jest w toku. Prokuratura nie udziela informacji ze względu na dobro śledztwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podejrzany został przetransportowany do aresztu śledczego w Lublinie i tam będzie czekał na dalszy rozwój sprawy. Obecnie nie są znane dokładnie szczegóły śledztwa - prokuratura brak informacji tłumaczy dobrem postępowania oraz delikatnością sprawy. Nie ujawnia się więcej szczegółów ze względu na traumatyczne przeżycia 13-letniej ofiary. 20-latkowi za gwałt na nieletniej grożą minimalnie trzy lata więzienia. Internauci podający się za lokalnych mieszkańców, przybliżali w komentarzach kilka szczegółów sprawy. Trudno jednak zweryfikować takie doniesienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

- To nie był jego pierwszy raz, już miał 3 takie same zarzuty! Każdy z tamtych okolic wie - napisał jedne z internautów.

- Jak ktoś zna tego chłopaka to doskonale wie, jaki był. Nie pierwszy jego „atak” na kobietę. Czy gwałt faktycznie był, czy nie, to i tak za za całokształt kara mu się należy - skomentował inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Lublin 112

Następny artykuł